Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski i Thomas MuellerNewspix / PIXATHLON / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Thomas Mueller

Bundesliga. W Bayernie jest rywalizacja Muellera z Coutinho. Robert Lewandowski niezagrożony

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W Bayernie Monachium toczy się wewnętrzna rywalizacja pomiędzy Thomasem Muellerem a Philippe Coutinho. Zdaniem legendy klubu Giovane Elbera odbywa się to z korzyścią dla drużyny.

Zdaniem dziennikarzy niemieckiego "Bilda" pojedynek Thomasa Muellera z Philippe Coutinho to najbardziej emocjonująca i ekscytująca rywalizacja w Bayernie Monachium. Ostatnio Brazylijczyk grał dwa mecze, a Mueller usiadł na ławce.

- Dobrze, że Thomas (Mueller - dop. MK) jest zrelaksowany. Wewnętrznie może go zjadać presja, ale tego nie pokazuje. Do tej pory spisywał się świetnie, niedawno strzelił bramkę w Lidze Mistrzów jako "joker". Właśnie to musi pokazać trenerowi: "nadal żyję, wciąż tu jestem" - powiedział Giovane Elber w rozmowie z "Bildem".

Legenda Bayernu Monachium uważa, że wewnętrzna rywalizacja tej dwójki czyni bawarski klub lepszym. - Najważniejsze jest to, że inspiruje ich obu - skomentował Brazylijczyk.

ZOBACZ WIDEO: Altruista Robert Lewandowski. Jest w doskonałej formie! "To był piękny gest"

Dla Elbera jest jasne, że to Coutinho obecnie gra więcej. - Jest doskonałym graczem, którego trzeba powoli budować. Trenuje się tylko wtedy, gdy się gra - ocenił Giovane Elber.

Być może w dalszej części sezonu w wyjściowej jedenastce znajdą się obaj gracze. Niezagrożona jest za to pozycja Roberta Lewandowskiego, który w pięciu pierwszych meczach Bundesligi strzelił dziewięć bramek, czym wyrównał rekord ligi.

Czytaj także:
Luca Toni pod wrażeniem Roberta Lewandowskiego. "Naprawdę ciężko go krytykować"
Kolejne wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego. Został piłkarzem kolejki

Czy Thomas Mueller i Philippe Coutinho powinni grać razem w wyjściowej "11" Bayernu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL