Najnowsze Wyniki/Kalendarz
oprawa na meczu Legii WarszawaWP SportoweFakty / Na zdjęciu: oprawa na meczu Legii Warszawa

PKO Ekstraklasa. Legia - Lechia. Polityczna oprawa kibiców gospodarzy

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Kibice Legii Warszawa przed meczem z Lechią Gdańsk zaprezentowali okazałą sektorówkę. Tym razem nawiązującą do wydarzeń politycznych i nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Kibice Legii Warszawa często zaskakują swoimi oprawami przed domowymi meczami. Nie inaczej było przed starciem 10. kolejki PKO Ekstraklasy przeciwko Lechii Gdańsk.

Na początku spotkania kibice rozwinęli sektorówkę, która została poświęcona wydarzeniom politycznym w naszym kraju, a konkretnie wyborom parlamentarnym, które odbędą się już 13 października.

Kibice w swojej oprawie przedstawili trzy świnie w garniturach pod krawatem, natomiast w tle pojawiły się nazwy pięciu partii: SLD, PO, PiS, Konfederacji oraz PSL. Na dole zaś pojawiło się wymowne hasło: "Kto cię obroni, Polsko?".

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Czy Paweł Wszołek namiesza w PKO Ekstraklasie? "Nowa osoba w Legii, może trochę ruszyć ten zespół"

Czy podoba ci się oprawa Legii Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (21):

 • grolo Zgłoś
  Wsadzanie wszystkich polityków do jednego worka jest niedojrzałe i wręcz infantylne. To równie głupie jak te damskie teksty, że "wszyscy mężczyźni są tacy sami"....a
  Czytaj całość
  przecież to one tych mężczyzn WYBIERAJĄ !
  • grolo Zgłoś
   Politycy są tacy jakich wybieramy. A często niestety - przez niewiedzę, przez dezinformację, przez manipulacje - wybieramy źle, na własną szkodę, na szkodę Polski. To przyniosło
   Czytaj całość
   ogromne straty. Trzeba po pierwsze nie dać się oszukiwać, nie dać sobą manipulować. Wybierać WIARYGODNE źródła. Myśleć samodzielnie. MYŚLEĆ.
   • p_ Zgłoś
    nie darzę miłością stołecznego klubu, ale oprawa bardzo mi się spodobała, oby wreszcie środowisko kibicowskie zorientowało się, że głaskanie po główkach przez rząd nic dobrego
    Czytaj całość
    dla naszego kraju nie niesie,
    Wszystkie komentarze (21)

    Komentarze (21)

    ×
     Wszystkie komentarze (21)
     PRZEJDŹ NA WP.PL