Najnowsze Wyniki/Kalendarz
David Lopez (z lewej) i Joaquin Sanchez (z prawej)PAP/EPA / Andreu Dalmau / Na zdjęciu: David Lopez (z lewej) i Joaquin Sanchez (z prawej)

La Liga. Real Betis - SD Eibar na żywo. Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać na żywo?

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W piątek kibice będą mieli okazję śledzić spotkanie w ramach 8. kolejki La Liga. Transmisja TV z meczu Real Betis - SD Eibar odbędzie się na antenie Eleven Sports 3. Stream online w WP Pilot.

La Liga LIVE: Real Betis - SD Eibar na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

W piątek (4 października) o godzinie 21:00 w ramach 8. kolejki La Liga rozpocznie się mecz Real Betis - SD Eibar. Transmisja TV z tego widowiska odbędzie się na antenie Eleven Sports 3.

Gdzie oglądać mecz Real Betis - SD Eibar w internecie na żywo?

Starcie Real Betis - SD Eibar będzie dostępne także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych. Pozostałe transmisje internetowe można obejrzeć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Początek meczu Real Betis - SD Eibar na żywo: 21.00. Transmisja TV: Eleven Sports 3. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Radosław Majecki z powołaniem do reprezentacji. "Jego kariera jest budowana na przykładzie Fabiańskiego"

Czy będziesz oglądać mecz Real Betis - SD Eibar?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL