Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłka nożnaGetty Images / Richard Heathcote / Piłka nożna

Bordeaux wyrzuciło trzech młodych piłkarzy. To efekt bójki na treningu

Igor Kubiak
Igor Kubiak
W ośrodku treningowym Bordeaux doszło do incydentu z udziałem czterech młodych zawodników. Jeden z nich trafił do szpitala, a klub postanowił wyrzucić pozostałą trójkę.

W środę w klubie Girondins Bordeaux odbyło się spotkanie kryzysowe w związku z pobiciem jednego z piłkarzy U-17 w ośrodku treningowym w weekend. Klub poinformował, że trzech młodych zawodników, po wcześniejszym wywiadzie, zostało zwolnionych.

"Dowiedzieliśmy się, że 30 września w ośrodku szkoleniowym doszło do poważnego incydentu między czterema młodymi ludźmi, po którym jeden z nich trafił do szpitala na badania lekarskie. Natychmiast skontaktowaliśmy się z rodziną tego młodego człowieka, aby być z nim w tym trudnym momencie i zapewnić go o naszym pełnym wsparciu" - czytamy w oświadczeniu.

Na temat samego zdarzenia niewiele wiadomo. "Le Parisen" dowiedział się, że poszkodowany piłkarz został "brutalnie" pobity i przebywa w szpitalu. Szefowie Bordeaux o całej sytuacji dowiedzieli się dopiero w poniedziałek.

Klub stwierdził również, że "ten incydent nie odpowiada wartościom i historii klubu". W ośrodku szkoleniowym pojawiła się pomoc psychologiczna dla młodych piłkarzy i trenerów, którzy odczuwaliby potrzebę skorzystania z niej.

Czytaj teżPaolo Maldini otrzymał Złotego Tapira. Legendarny piłkarz "nagrodzony" za fatalną grę AC Milan

Czytaj teżRekordowy wynik w piłce nożnej kobiet. Brazylijski klub Flamengo wygrał 56:0!

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Niefortunny wpis Legii Warszawa. "Przeprosiliśmy. Posypaliśmy głowy popiołem"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL