Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Diego Costa (środek) i Leonardo Bonucci (z prawej)PAP/EPA / RODRIGO JIMENEZ / Na zdjęciu: Diego Costa (środek) i Leonardo Bonucci (z prawej)

La Liga. Real Valladolid - Atletico Madryt na żywo. Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać na żywo?

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W niedzielę kibice będą mieli okazję śledzić spotkanie w ramach 8. kolejki La Liga. Transmisja TV z meczu Real Valladolid - Atletico Madryt odbędzie się na antenach Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Stream online w WP Pilot.

La Liga LIVE: Real Valladolid - Atletico Madryt na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

W niedzielę (6 października) o godzinie 16:00 w ramach 8. kolejki La Liga rozpocznie się mecz Real Valladolid - Atletico Madryt. Transmisja TV z tego widowiska odbędzie się na antenach Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4.

Gdzie oglądać mecz Real Valladolid - Atletico Madryt w internecie na żywo?

Starcie Real Valladolid - Atletico Madryt będzie dostępne także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych. Pozostałe transmisje internetowe można obejrzeć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. 

Początek meczu Real Valladolid - Atletico Madryt na żywo: 16.00. Transmisja TV: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Reprezentacja Polski nie ma perspektyw? "Cały czas wozimy się na plecach Roberta Lewandowskiego"

Czy będziesz oglądać mecz Real Valladolid - Atletico Madryt?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL