Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz PiszczekWP SportoweFakty / FOCKE STRANGMANN / Na zdjęciu: Łukasz Piszczek

Liga Mistrzów. Wiadomo, który mecz TVP pokaże w 3. kolejce. Kibice obejrzą Polaka w akcji

Igor Kubiak
Igor Kubiak
W następnej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów TVP zdecydowała się transmitować spotkanie Inter Mediolan - Borussia Dortmund. W ekipie gości najprawdopodobniej wystąpi Łukasz Piszczek.

TVP pokaże kolejny mecz z grupy F Ligi Mistrzów. W środę, 23 października, na antenach telewizji publicznej będzie transmitowana konfrontacja Interu Mediolan z Borussią Dortmund. Spotkanie będzie rozgrywane w ramach 3. kolejki fazy grupowej.

Po dwóch meczach Borussia ma na koncie 4 punkty po remisie u siebie z FC Barcelona i wygranej na wyjeździe ze Slavią Praga. Z kolei Inter zgromadził tylko oczko, sensacyjnie remisując w Mediolanie z mistrzem Czech i przegrywając w Barcelonie 1:2.

Wszystko wskazuje na to, że w spotkaniu Interu z BVB zobaczymy w akcji Łukasza Piszczka, który po kontuzji wrócił do podstawowego składu Niemców. Były reprezentant Polski był chwalony za grę w defensywie przeciwko Slavii (zobacz noty TUTAJ).

Mecz zostanie rozegrany po przerwie na spotkania międzypaństwowe. Będzie transmitowany na TVP 1, TVP Sport i stronie sport.tvp.pl. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz. 21:00.

Po zakończeniu spotkania w TVP Sport będzie można oglądać skróty ze wszystkich wtorkowych i środowych starć 3. kolejki Ligi Mistrzów. Wszystkie mecze LM transmitowane są na kanałach Polsat Sport Premium.

Czy TVP wybrała dobry mecz na 3. kolejkę Ligi Mistrzów?