Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jackson de Souza Twitter / Esp_Interativo / Na zdjęciu: Jackson de Souza

Kuriozalne sceny w Brazylii. Rój os na boisku, Dani Alves użądlony (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
Do kuriozalnych scen doszło w meczu brazylijskiej ekstraklasy między Sao Paulo a Fortalezą (2:1). Spotkanie musiało zostać wstrzymane ze względu na rój os. Ucierpiał Dani Alves.

Mecze piłki nożnej przerywa się z różnych powodów. Głównie winne są odpalone race czy boiskowi intruzi. W Sao Paulo winowajcami zostały... osy. Te upodobały sobie chorągiewkę w rogu boiska.

Sędzia z uwagi na nieoczekiwany atak owadów wstrzymał spotkanie na niemal pięć minut. W tym czasie podjęto próbę zażegnania problemu. Niebezpiecznego zadania podjął się reprezentant Fortalezy Jackson de Souza.

Ten wykazał się odwagą, podszedł do obiektu pożądania os, a następnie wyniósł flagę poza boisko. Uczynił to przy aplauzie publiczności, z zasłoniętą koszulką twarzą. Następnie w rogu pojawiła się zastępcza chorągiewka.

Nim kłopot usunięto, użądlony w szyję został Dani Alves. Był piłkarz m.in. FC Barcelona, Juventusu Turyn i Paris Saint-Germain był jednak w stanie kontynuować spotkanie, które zakończyło się zwycięstwem Sao Paulo 2:0.
Zobacz te nietypowe sceny w brazylijskiej ekstraklasie:

Zobacz też:
Premier League. Guardiola tłumaczy brak szans dla młodych. "Jeśli zespół jest młody, nie jest to możliwe"
Bundesliga. Załamany Javi Martinez. Emocjonalne zdjęcia z ławki Bayernu

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019: Justyna-Święty Ersetic: Medal? Musimy pobić rekord Polski

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL