Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arvydas Novikovas (z lewej) i Mikkel Kirkeskov (z prawej)PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Arvydas Novikovas (z lewej) i Mikkel Kirkeskov (z prawej)

PKO Ekstraklasa: Cracovia zmarnowała szansę na lidera, Legia Warszawa w dolnej ósemce! Zobacz tabelę

Szymon Mierzyński
Cracovia nie wykorzystała szansy na objęcie pozycji lidera. Legia Warszawa przegrała hit i po 11. kolejce znalazła się w dolnej połowie tabeli PKO Ekstraklasy!

W Gliwicach doszło do starcia aktualnego mistrza - Piasta z wicemistrzem i po dwóch bramkach w drugiej połowie lepsi okazali się zawodnicy Waldemara Fornalika, którzy triumfowali 2:0.

Ekipa z Górnego Śląska awansowała na 7. miejsce, a jej ostatni rywal jest dopiero 9.!

W niedzielę liderem mogła zostać Cracovia. Warunkiem było jednak zwycięstwo z Górnikiem Zabrze, tymczasem podopieczni Michała Probierza tylko zremisowali 1:1 i nie zdołali wyprzedzić Pogoni Szczecin.

Po koszmarnej serii ośmiu porażek, przełamał się ŁKS Łódź, który rozbił Koronę Kielce 4:1. Mimo to beniaminek wciąż zamyka stawkę.