Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil GrosickiGetty Images / Shaun Botterill / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Eliminacje Euro 2020. "Przyszły Baron Zach-Pomorskiego ZPN". Boniek żartuje z Kamila Grosickiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przed meczami el. ME 2020 z Łotwą i Macedonią Północną Kamil Grosicki wziął w obronę selekcjonera Jerzego Brzęczka. Słowa piłkarza w żartobliwym tonie skomentował na Twitterze Zbigniew Boniek.

Reprezentacja Polski przygotowuje się do meczów z Łotwą (10.10 w Rydze) i Macedonią Północną (13.10 w Warszawie) w ramach el. Euro 2020. Podczas konferencji prasowej Kamil Grosicki wystąpił w roli adwokata krytykowanego w mediach Jerzego Brzęczka, co zaimponowało prezesowi PZPN, Zbigniewowi Bońkowi.

- Zawsze przyjmujemy krytykę mediów, bo wiemy, że nie prezentujemy najlepszej formy. Jednak nie rozumiem nagonki na selekcjonera Jerzego Brzęczka - powiedział "Grosik". "Przyszły Baron Zach-Pomorskiego ZPN" - napisał na Twitterze Boniek.

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Robert Lewandowski po słowach Zbigniewa Bońka: Mówię, bo chcę dobrze dla reprezentacji >>

Piłkarz Hull City podjął temat i w odpowiedzi na tweeta prezesa PZPN dodał: "Niektórzy już trzęsą portkami". Riposta Bońka była natychmiastowa. "Masz być szefem związku piłkarskiego, nie szefem policji" - skomentował 80-krotny reprezentant Polski (w latach 1976-88).

Po meczach z Łotwą i Macedonią Północną Biało-Czerwoni mają szansę zapewnić sobie awans do finałów Euro 2020. Do tego potrzeba dwóch zwycięstw i korzystnych wyników meczów z udziałem Austrii i Izraela - WIĘCEJ TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020: Łotwa - Polska. Robert Lewandowski szczerze o swojej nieskuteczności w kadrze. "Każdy ma takie okresy"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL