Najnowsze Wyniki/Kalendarz
chorwaccy kiboleFacebook / Na zdjęciu: chorwaccy kibole

Eliminacje Euro 2020. Bójka kiboli przed meczem Chorwacja - Węgry. Brali w niej udział Polacy

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Na terenie jednego z chorwackich hoteli doszło do bójki kiboli. Brali w niej udział Chorwaci, Węgrzy i Polacy. Jeden obywatel naszego kraju trafił do szpitala.

W czwartek na stadionie w Splicie Chorwacja zagra z Węgrami w eliminacjach Euro 2020. Przed meczem zrobiło się gorąco, a to za sprawą kiboli, którzy postanowili zmierzyć się na pięści.

Eliminacje Euro 2020. Łotwa - drużyna, w którą nikt nie wierzy >>

Chorwaccy kibole udali się pod hotel, w którym przebywali fani reprezentacji Węgier. Na miejscu jednak byli tylko nieliczni Węgrzy. Pozostali przebywali na pobliskiej plaży. Gdy jednak dostali informację, co dzieje się pod hotelem, szybko ruszyli na konfrontację.

W międzyczasie na miejscu pojawiła się policja. Doszło do starć z funkcjonariuszami. Ich efektem było aresztowanie 23 Chorwatów i jednego Węgra. Z kolei do szpitala trafił... Polak.

Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Przewidywany skład Biało-Czerwonych >>

Portal index.hr informuje, że po stronie Węgrów bili się także polscy kibole. Padają nawet nazwy klubów, z którymi sympatyzują i mowa o chuliganach z Legii Warszawa oraz Pogoni Szczecin.

ZOBACZ WIDEO: El. Euro 2020: Łotwa - Polska. Niepotrzebne słowa Bońka? "Akurat on nie jest osobą, która powinna pouczać innych"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL