Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łotysz Ritvars Rugins (z prawej) i Kamil Grosicki (z lewej) z Polski PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Łotysz Ritvars Rugins (z prawej) i Kamil Grosicki (z lewej) z Polski

Eliminacje Euro 2020: Łotwa - Polska. Polscy piłkarze w social media: "Wracamy do kraju po awans!"

Michał Fabian
Michał Fabian
Robert Lewandowski cieszy się z osiągnięcia kolejnej granicy w reprezentacji Polski, inni nasi piłkarze podkreślają, że już w niedzielę mogą zapewnić sobie awans na Euro 2020. Zobacz ich reakcje w mediach społecznościowych po pokonaniu Łotwy.

Wygrana z reprezentacją Łotwy była obowiązkiem kadry Jerzego Brzęczka i zadanie zostało wykonane bez większych problemów. Reprezentacja Polski po trzech golach Roberta Lewandowskiego pokonała outsidera grupy G 3:0, umacniając się na prowadzeniu w tabeli.

Dla "Lewego" były to gole numer 58., 59. i 60. w drużynie narodowej. Napastnik Bayernu przy okazji pobił rekord Grzegorza Laty (chodzi o liczbę bramek zdobytych w meczach wyjazdowych - więcej TUTAJ>>).
"60 goli w Drużynie Narodowej" - pochwalił się swoim wyczynem Robert Lewandowski na Instagramie. Na zdjęciu widzimy jego radość po jednym z goli strzelonych w Rydze.

Inni nasi piłkarze także skomentowali wygraną za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Brawo DRUŻYNA! Wracamy do kraju po AWANS!" - napisał Krzysztof Piątek, który na boisku pojawił się w drugiej połowie.

Kamil Grosicki opublikował zdjęcie, na którym widzimy go w towarzystwie Jacka Góralskiego, Łukasza Skorupskiego i Kamila Glika. "Bardzo ważne 3 punkty! W niedziele gramy o awans" - napisał "Grosik".

Przypomnijmy, że kadra Jerzego Brzęczka zapewni sobie udział w finałach Euro 2020, jeśli w niedzielę pokona na PGE Narodowym Macedonię Północną.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bardzo ważne 3 punkty ! W niedziele gramy o awans

Post udostępniony przez Kamil Grosicki (@kamilgrosicki10)

Z kolei Grzegorz Krychowiak zamieścił zdjęcie z Wojciechem Szczęsnym. Ten ostatni, zgodnie z przedmeczowym życzeniem Zbigniewa Bońka, był praktycznie bezrobotny podczas spotkania w Rydze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

 

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. Zbigniew Boniek: Nie ma co podbijać atmosfery


ZOBACZ WIDEO: El. ME 2020. Łotwa - Polska. Kamil Glik: Jestem "zagrzany". Każdy grał pod siebie. Powiedziałem to w szatni

Czy reprezentacja Polski pokona w niedzielę Macedonię Północną?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL