Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igor AngelovskiPAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Igor Angelovski

Eliminacje Euro 2020. Polska - Macedonia Północna. Igor Angelovski: Gratuluję Polsce!

Jacek Stańczyk
Jacek Stańczyk
- Gratuluję Polsce i życzę jej sukcesu w mistrzostwach Europy - powiedział po niedzielnym meczu na Stadionie Narodowym selekcjoner Macedonii Północnej, Igor Angelovski. Polska wygrała 2:0.

Macedończycy długo się bronili, ale w końcu w 74. minucie popełnili błąd. Gola dla naszej drużyny strzelił Przemysław Frankowski. Wynik meczu ustalił Arkadiusz Milik. Ten wynik dał Biało-Czerwonym awans na Euro 2020. 

 - Straciliśmy gola, gdy dobrze graliśmy. Popełniliśmy błąd, a taki doświadczony zespół jak Polska go wykorzystał. To własnie zdecydowało o wygranej gospodarzy. Polska ma doświadczenie gry w takich kluczowych spotkaniach - mówił Igor Angelovski.

I dodał: - Nie mam żadnych uwag odnośnie do waleczności moich piłkarzy. Długo udawało nam się utrzymywać remis. 

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Brzęczek odniósł się do krytycznych słów Glika. "To świadczy o dojrzałości"

Macedończycy przyjechali do Warszawy podbudowani wygraną ze Słowenią w poprzedniej serii meczów. Zapowiadali, że nie odpuszczą Biało-Czerwonym, a im nikt nie zabroni marzyć. 

Macedonia Północna po porażce w Warszawie jest na trzecim miejscu w tabeli, ma 11 punktów. Polska z 19 punktami jest liderem. Do rozegrania pozostały dwie kolejki.

Oglądaj LIVE mecz Eliminacji Euro 2020 Izrael - Polska. Już w sobotę od godz. 20.30!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL