Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Juergen KloppGetty Images / Alex Livesey - Danehouse / Na zdjęciu: Juergen Klopp

Juergen Klopp nie wyklucza objęcia reprezentacji Niemiec. "Ale nie teraz"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Juergen Klopp selekcjonerem reprezentacji Niemiec? Obecnie nie ma takiego tematu, ale w przyszłości to bardzo możliwe. - Jeśli pewnego dnia kierownictwo się do mnie zgłosi, to porozmawiamy o tym - powiedział trener Liverpool FC.

Ponad 13 lat trwa już kadencja Joachima Loewa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Niemiec. Mimo że obfituje ona w wiele sukcesów (m. in. mistrzostwo świata w 2014 roku), to wielu kibiców za naszą zachodnią granicą chciałoby zmiany. A następcę najchętniej widzieliby w osobie Juergena Kloppa.

Czytaj także: Loew wskazał swoich następców

Co ciekawe, sam charyzmatyczny trener nie wyklucza żadnej ewentualności. - Jeśli pewnego dnia kierownictwo się do mnie zgłosi, to porozmawiamy o tym. Ale nie teraz. Nie mogę więc powiedzieć kiedy i czy w ogóle będę pracować z kadrą - zaznaczył w rozmowie z "Magenta TV". 

Przypomnijmy, że od 2015 roku 52-letni Niemiec prowadzi Liverpool FC. Wcześniej był zaś szkoleniowcem Borussii Dortmund i 1.FSV Mainz 05.

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Fatalna nawierzchnia na Stadionie Narodowym. Glik unikał odpowiedzi. "Już raz pan od murawy mnie zrugał"

Czy Juergen Klopp byłby lepszym selekcjonerem od Joachima Loewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL