Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Legii WarszawaNewspix / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa

PKO Ekstraklasa. Spore problemy Legii przed meczem z Lechem

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Bardzo możliwy jest scenariusz, że trener Aleksandar Vuković w meczu z Lechem Poznań nie będzie miał do dyspozycji Igora Lewczuka i Waleriana Gwilii. W spotkaniu nie wystąpi także Artur Jędrzejczyk.

Na poniedziałkowych zajęciach, które odbyły się w porze meczu z Lechem Poznań (17:30), zabrakło nie tylko kadrowiczów (Dominik Nagy, Radosław Majecki, Artur Jędrzejczyk), ale także Igora Lewczuka i Waleriana Gwilii.

Serwis "legia.net" donosi, że obaj mają problemy ze zdrowiem i ich występ w sobotnim spotkaniu jest mocno zagrożony.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. "To jest nasza świątynia". Zobacz kulisy meczu Polska - Macedonia Północna (wideo)

Gdyby Lewczuk nie wyzdrowiał, to najprawdopodobniej w meczu z Lechem wystąpi para stoperów: Mateusz Wieteska-Inaki Astiz. Jędrzejczyk nie zagra z powodu nadmiaru żółtych kartek, a William Remy nie jest w najwyższej formie po przebytym urazie.

Gruzin, który jest jednym z liderów Legii Warszawa, narzeka na problemy z przywodzicielem. Nie zagrał w meczach reprezentacji z Irlandią i Gibraltarem. Wcześniej wrócił do Warszawy, by rozpocząć proces rehabilitacji.

Legia po jedenastu kolejkach ma 17 punktów na swoim koncie. Warszawianie zajmują dopiero dziewiątą pozycję w tabeli PKO Ekstraklasy. Lech z 18 oczkami jest na piątym miejscu.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. Francja - Turcja. Jedni i drudzy jeszcze bez awansu. Remis w meczu z polityką w tle

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Fatalna nawierzchnia na Stadionie Narodowym. Glik unikał odpowiedzi. "Już raz pan od murawy mnie zrugał"

Czy Legia pokona Lecha?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL