Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hirving LozanoGetty Images / Na zdjęciu: Hirving Lozano

Serie A. Kłopoty klubowego kolegi Arkadiusza Milika. Hirving Lozano kontuzjowany

Mateusz Kozanecki
Pechowo dla Hirvinga Lozano zakończył się wtorkowy mecz Ligi Narodów CONCACAF Meksyk - Panama (3:1). Napastnik po jednym ze starć doznał kontuzji i opuścił plac gry na noszach. Nie wiadomo, czy wystąpi w najbliższym meczu SSC Napoli.

W nocy z wtorku na środę polskiego czasu rozegrano mecz 4. kolejki Ligi Narodów CONCACAF, w którym Meksyk podejmował reprezentację Panamy.

W 66. minucie spotkania Hirving Lozano został ostro zaatakowany przez obrońcę gości Fidela Escobara. Reprezentant Meksyku upadł na murawę i potrzebował pomocy medycznej. Ostatecznie po kilku minutach opuścił plac gry na noszach. Lozano doznał urazu kostki.

Na boisku zastąpił go Jose Juan Macias, który kilka minut później strzelił bramkę na 2:1 dla Meksyku. Ostatecznie "El Tri" wygrali 3:1, odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo. W piątek pokonali Bermudy 5:1.

Ewentualna kontuzja Lozano to zła wiadomość dla jego klubu, SSC Napoli. Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa w grze napastnika. Klubowy kolega Arkadiusza Milika może jednak nie wystąpić w najbliższym meczu Serie A, w którym Napoli podejmie Hellas Werona.

Dodajmy, że Milik po raz ostatni pełnych 90 minut w barwach SSC Napoli rozegrał 25 maja 2019 roku, w przegranym 2:3 wyjazdowym meczu z Bologną.

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Fatalna nawierzchnia na Stadionie Narodowym. Glik unikał odpowiedzi. "Już raz pan od murawy mnie zrugał"

Czy Arkadiusz Milik powinien otrzymywać więcej szans od trenera Napoli?