Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz MilikGetty Images / Nico Vereecken / Photonews / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik w gronie milionerów. "Ważny osobisty cel"

Dawid Borek
Dawid Borek
Konto Arkadiusza Milika na Instagramie przekroczyło magiczną barierę. Napastnika SSC Napoli i reprezentacji Polski śledzi już milion internautów.

"Milion obserwujących. Dziękuję każdemu z was, ponieważ zawsze byliście przy mnie, towarzyszyliście mi w tych dobrych i mniej pięknych chwilach, ponieważ jest was tak wielu. Ważny osobisty cel. Teraz czas na cele zespołowe" - pochwalił się Arkadiusz Milik na Instagramie.

Napastnik reprezentacji Polski i SSC Napoli jest bardzo aktywny w tym serwisie. Do tej pory opublikował 833 posty, które zebrały w sumie miliony "serduszek". W setkach tysięcy można z kolei liczyć komentarze pod zdjęciami piłkarza.

Z okazji przekroczenia magicznej bariery Arkadiusz Milik opublikował film, złożony ze zbitek jego zdjęć w barwach dotychczasowych klubów, w materiale znalazły się też fragmenty z jego najpiękniejszych bramek.

Co ciekawe, po opublikowaniu powyższego wpisu z okazji miliona obserwujących... liczba ta zaczęła się zmniejszać. Z grona obserwujących napastnika wypisało się kilkadziesiąt osób.

Arkadiusz Milik nie jest rzecz jasna pierwszym polskim piłkarzem, który zgromadził na Instagramie sześciocyfrową grupę obserwujących. W tej kategorii zdecydowanym liderem jest Robert Lewandowski, którego na Instagramie śledzi ponad 15,7 mln internautów.

Polscy piłkarze na Instagramie (czołowa dziesiątka pod względem obserwujących):

Lp.Imię i nazwiskoObserwujący
1.Robert Lewandowski15,7 mln
2.Wojciech Szczęsny2,4 mln
3.Krzysztof Piątek1,4 mln
4.Arkadiusz Milik1 mln
5.Łukasz Piszczek826 tys.
6.Jakub Błaszczykowski729 tys.
7.Grzegorz Krychowiak693 tys.
8.Piotr Zieliński489 tys.
9.Łukasz Fabiański462 tys.
10.Kamil Grosicki442 tys.

Zobacz też:
Eliminacje Euro 2020. Terminator Robert Lewandowski. Od sześciu lat nie opuścił meczu w kwalifikacjach
Serie A. Były piłkarz Napoli apeluje do Ancelottiego ws. Milika. "Ma wyjątkowe cechy"

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Grosicki szczerze o kadrze. "Zdajemy sobie sprawę, że czasami brakowało stylu"

Czy korzystasz z mediów społecznościowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL