Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PolicjaGetty Images / Mario Tama / Na zdjęciu: Policja

La Liga. Okradali domy piłkarzy Realu i Atletico. Są w rękach policji

Dawid Borek
Dawid Borek
Hiszpańska policja zatrzymała cztery osoby podejrzane o okradanie domów piłkarzy madryckich klubów: Realu i Atletico. Jedna z nich jest dobrze znana służbom.

Informację o zatrzymaniu czterech osób podała gazeta "El Diario". Jej dziennikarze ustalili, że w rękach policji jest czterech mężczyzn, którzy mieli należeć do szajki specjalizującej się okradaniem domów piłkarzy w Madrycie. Na ich celowniku byli zawodnicy Realu i Atletico.

Gazeta opisuje, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy obrabowano domy kilku piłkarzy, złodzieje zajęli się też dobytkiem Zinedine'a Zidane'a. Do rabunków dochodziło głównie wtedy, gdy madryckie kluby rozgrywały swoje mecze. Nie brakowało jednak i takich napadów, gdy złodzieje działali mimo obecności lokatorów.

Jeden z zatrzymanych jest dobrze znany policji. W 2007 roku mężczyzna o inicjałach "AZ" został aresztowany w związku z uczestnictwem w brutalnym napadzie na dom biznesmena Jose Luisa Moreno.

ZOBACZ WIDEO: Dostawca murawy na PGE Narodowy zrugał Kamila Glika. "To oburzające"

"Odzyskano wiele skradzionej biżuterii, 10 tys. euro w gotówce i niektóre kosztowności, takie jak srebrny medal Thomasa Parteya czy jego paszport" - poinformowała gazeta "El Diario".

Wszyscy zatrzymani są obywatelami Albanii. Postawiono im szereg zarzutów - m.in. okradania domów, kradzieży pojazdów i fałszowania dokumentów. Policja podejrzewa, że w napady zaangażowana była jeszcze jedna osoba, która uciekła z Hiszpanii.

Zobacz też:
Transfery. Lucas Vazquez może odejść z Realu Madryt. Arsenal złoży ofertę
La Liga. Przeniesienie El Clasico coraz bardziej prawdopodobne

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL