Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sinisa MihajlovicGetty Images / Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: Sinisa Mihajlovic

Serie A. Sinisę Mihajlovicia ciągnie do pracy. Chcę poprowadzić Bolognę w meczu z Juventusem

Dawid Borek
Dawid Borek
Sinisa Mihajlović za wszelką cenę chce poprowadzić Bologna FC w wyjazdowym meczu z Juventusem Turyn. Pragnie zasiąść na ławce, choć prognozy pogody na sobotę nie są najlepsze.

Sinisa Mihajlović walczy z białaczką. Trener Bologna FC niedawno przeszedł drugi cykl chemioterapii. W  czwartek poprowadził natomiast trening zespołu po raz pierwszy od momentu zdiagnozowania u niego choroby.

Sam trening nie satysfakcjonuje serbskiego trenera. Sinisę Mihajlovicia ciągnie na ławkę - jest zdeterminowany, by poprowadzić Bologna FC w najbliższym spotkaniu z Juventusem Turyn. Mecz ten odbędzie się w sobotę na terenie mistrzów Włoch.

"Mihajlović za wszelką cenę chce być w Turynie, mimo że prognozy pogody na sobotę nie są najlepsze" - opisuje włoski oddział "Sky Sport".

ZOBACZ WIDEO: Dużo pracy przed Jerzym Brzęczkiem. "Budowanie relacji jest szalenie ważne"

W Turynie w sobotę ma padać deszcz, do tego spodziewana jest niska temperatura. U osób po chemioterapii układ odpornościowy jest wyczerpany, a każde przeziębienie lub ochłodzenie ciała może być bardzo szkodliwe.

"Sinisa Mihajlović pragnie być w Turynie, bo jest dobrym przyjacielem z trenerem Juventusu Maurizio Sarrim" - tłumaczą włoscy dziennikarze.

Mihajlović walczy z chorobą, ale nawet w trudnych chwilach był na bieżąco z sytuacją Bologna FC. Oglądał mecze swojego zespołu i analizował je ze sztabem szkoleniowym wykorzystując technologię.

Zobacz też:
Serie A. Sinisa Mihajlović po drugim cyklu chemioterapii. Trener podziękował kibicom za wsparcie
Serie A. Sinisa Mihajlović opuścił szpital. Przeszedł drugi cykl chemioterapii

Czy Bologna wygra z Juventusem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL