Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu protest piłkarzy Veracruz w lidze meksykańskiejTwitter / goal.com / Na zdjęciu protest piłkarzy Veracruz w lidze meksykańskiej

Niecodzienny protest w lidze meksykańskiej. Piłkarze upomnieli się o wypłaty (wideo)

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Od kilku miesięcy nie otrzymują wypłat z klubu, są w trudnej sytuacji życiowej, więc zdecydowali się na protest. Piłkarze meksykańskiego Veracruz wyszli na boisko zagrać kolejny ligowy mecz, ale na początku spotkania w ogóle w nim nie uczestniczyli.

Po pierwszym gwizdku sędziego zawodnicy Veracruz stali na murawie, nie biegali i tylko biernie przyglądali się, co rywale robią z piłką.

Przeciwnicy z zespołu Tigres początkowo mieli opory i nie chcieli zdobywać bramki przy biernej postawie drużyny Veracruz. 

Gdy jednak rywale nie przestawali protestować i nadal nie chcieli grać w piłkę, wówczas przeciwnicy zaczęli strzelać do pustej bramki. W taki sposób zdobyli dwie pierwsze bramki (2:0). Później zawodnicy Veracruz zaczęli grać.

Protest i pierwszą bramkę można zobaczyć poniżej:

W 8. minucie spotkania drużyna Tigres podwyższyła prowadzenie na 3:0. Później rywale próbowali odrabiać straty. Zdołali jednak strzelić tylko jedną bramkę już w doliczonym czasie gry. Skrót meczu można obejrzeć poniżej:

Czytaj także:
Taczka zamiast bolidu Williamsa. Polacy sparodiowali pit-stop Kubicy
Vital Heynen żartobliwie wskazał swój problem. "To znaczy, że się starzeje"

ZOBACZ WIDEO: Dostawca murawy na PGE Narodowy zrugał Kamila Glika. "To oburzające"

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  A co byłoby, gdyby klub wystąpił o wypłatę przez zawodników odszkodowań w wysokości zaległości/zadłużenia? Skoro wyszli na boisko to znaczy, że przystąpili do pracy.Ciekawe czy
  Czytaj całość
  gdyby byli skoczkami spadochronowymi, to po wyskoczenie z samolotu, nie otworzyliby spadochronów? Żartuję...

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL