Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibic Legii Warszawa przed meczem piłkarskiej Ekstraklasy z Lechem PoznańPAP / Piotr Nowak / Kibic Legii Warszawa przed meczem piłkarskiej Ekstraklasy z Lechem Poznań

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa - Lech Poznań. Kibice znowu kpią z Dariusza Mioduskiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
"Hej Mioduski, co zrobiłeś, naszą Legię wyniszczyłeś" - śpiewali fani Legii Warszawa podczas meczu PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań (wynik 2:1). Kibice zaprezentowali też sektorówkę z uśmiechniętym prezesem oraz maski z jego podobizną.

"Jest super, jest super, więc o co wam chodzi???" - takiej treści transparent umieścili wzdłuż boiska sympatycy Legii Warszawa podczas sobotniego meczu PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań (wynik 2:1, WIĘCEJ TUTAJ).

Słowa hitu T. Love: "Jest Super" przypisano właścicielowi warszawskiego klubu, Dariuszowi Mioduskiemu, którego "wesoła" podobizna znalazła się na bardzo wymownej sektorówce zaprezentowanej na trybunie wschodniej stadionu Legii.

"Hej Mioduski, co zrobiłeś, naszą Legię wyniszczyłeś!" - raz po raz intonowali fani z "Żylety", zachęcając pozostałych kibiców do śpiewu. Ważnym elementem oprawy na meczu z Lechem stały się też maski z uśmiechniętym od ucha do ucha prezesem Wojskowych.

ZOBACZ: PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa - Lech Poznań. Byli piłkarze obu drużyn liczą na ciekawe widowisko w hicie >>

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz w tym sezonie, kiedy oprawa kibiców uderza w Mioduskiego. Na początku sezonu w trakcie rewanżowego meczu eliminacji Ligi Europy z Europa FC na "Żylecie" można było zobaczyć transparent z hasłem: "Czy leci z nami pilot?", a na sektorówce pojawił się prezes w czapce ze śmigiełkiem.

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga: Bayer Leverkusen rozbity! Świetny mecz Eintrachtu Frankfurt [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL