Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr ZielińskiNewspix / Adam Starszynski / PressFocus / Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Piotr Zieliński odda koszulkę z "20" Łukaszowi Piszczkowi

Michał Fabian
Michał Fabian
- Piękny gest Piotra Zielińskiego - informuje Polski Związek Piłki Nożnej. Pomocnik grający w reprezentacji Polski z "dwudziestką" odstąpi ten numer Łukaszowi Piszczkowi, który w listopadowym meczu ze Słowenią pożegna się z kadrą.

- Przez wiele lat Łukasz grał z tym numerem. Wielka szkoda, że robi to po raz ostatni. Mam nadzieję, że pożegnamy go zwycięstwem. "Piszczu", dzięki za lata wielkiej gry dla naszej drużyny narodowej - tak Piotr Zieliński tłumaczy "oddanie" koszulki z nr 20 Łukaszowi Piszczkowi.

Przypomnijmy, Piszczek pożegna się z kadrą w meczu ze Słowenią, kończącym eliminacje Euro 2020 (więcej TUTAJ>>). - Z wielką przyjemnością oddam na ten mecz koszulkę z nr 20 Łukaszowi - dodaje Zieliński.

Na razie nie wiadomo, jaki numer na mecz ze Słowenią wybierze pomocnik SSC Napoli. Podczas mistrzostw Europy we Francji i mistrzostw świata w Rosji Zieliński - gdy "dwudziestka" należała do Piszczka - grał z nr 19. Jednak w ostatnich spotkaniach Biało-Czerwonych z nr 19 występował Sebastian Szymański.

Mecz Polska - Słowenia, którym Piszczek pożegna się z reprezentacją, odbędzie się 19 listopada 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie (godz. 20.45).

Jak poinformował PZPN, kadrowicze Jerzego Brzęczka zagrają w tym spotkaniu w jubileuszowych strojach, zaprojektowanych z okazji 100-lecia związku.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. Polska zagra ze Słowenią w jubileuszowych strojach. "Kadra i Piszczek na to zasłużyli"

ZOBACZ WIDEO: Serie A. Napoli - Hellas: Milik się odblokował! Dwie bramki Polaka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL