Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Anderson Cueto nie pojedzie z Lechem do Niemiec

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Wszystko wskazuje na to, że Anderson Cueto nie będzie mógł uczestniczyć w zgrupowaniu Lecha w Niemczech - donosi oficjalny serwis klubu. Peruwiańczyk nabawił się kontuzji i obecnie nie trenuje.

20-letni pomocnik ma uraz od pierwszych letnich zajęć Kolejorza. Wówczas pojawiły się u niego problemy z mięśniem czworogłowym.

- Zrobiliśmy kolejne badania, niestety jest to uraz drugiego stopnia, wydaje się, że Anderson przez najbliższe dni nie będzie mógł normalnie trenować - powiedział na łamach oficjalnego serwisu Lecha klubowy lekarz Tomasz Piontek.

Anderson Cueto nie pojedzie zatem na zgrupowanie Kolejorza do Niemiec. - Niestety nie ma takiej możliwości, żeby wykurował się do momentu naszego wyjazdu. Będziemy musieli zastanowić się co zrobić w tej sytuacji. Najprawdopodobniej po prostu zostanie w Poznaniu i będzie się leczył tak, aby po naszym powrocie był już gotowy do gry - stwierdził trener poznaniaków, Jacek Zieliński.

Lechici trenują obecnie we Wronkach, a w sobotę rozegrają drugi tego lata mecz sparingowy. Ich rywalem będzie KGHM Zagłębie Lubin. Obóz Kolejorza w niemieckim Bad Reichenhall rozpocznie się we wtorek 7 lipca i potrwa dziesięć dni.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL