Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice TottenhamuGetty Images / Clive Rose / Na zdjęciu: kibice Tottenhamu

Liga Mistrzów. 48 fanów Tottenhamu Hotspur z zakazami stadionowymi

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Tottenham Hotspur nałożył kary na 48 kibiców, którzy odsprzedali Serbom bilety na spotkanie LM 2019/20 z Crveną Zvezdą Belgrad (5:0). Sympatycy zespołu gości nie mogli wejść na stadion z powodu sankcji UEFA.

Działacze Tottenhamu Hotspur poinformowali, że 48 kibiców Spursów, którzy sprzedali bilety sympatykom Crveny Zvezdy Belgrad na mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów w Londynie (5:0), otrzymało zakaz wstępu (na czas nieokreślony) na Tottenham Hotspur Stadium.

UEFA zabroniła kibicom gości wejścia na mecz Ligi Mistrzów w Londynie (22 października) z powodu rasistowskich incydentów z ich udziałem w rundzie kwalifikacyjnej. Ku zaskoczeniu wszystkich, na trybunach londyńskiej areny pojawiła się jednak grupa ok. 150 sympatyków serbskiego zespołu.

ZOBACZ: Liga Mistrzów. Grafika w kolorze różowym i niebieskim. Zobacz piłkę na fazę pucharową oraz finał >>

Śledztwo przeprowadzone przez Tottenham wykazało, że Serbowie kupili wejściówki od zwolenników zespołu Premier League. UEFA po meczu Tottenham - Crvena zapowiedziała własne dochodzenie w tej sprawie.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Czy Robert Lewandowski ma szansę na Złotą Piłkę? "Życzę mu tego z całego serca"

Oba kluby rywalizują w grupie B Ligi Mistrzów razem z Bayernem Monachium i Olympiakosem Pireus. Po trzech kolejkach liderem tabeli jest zespół mistrza Niemiec (9 pkt). Drugie miejsce zajmuje Tottenham (4 pkt), trzecie Crvena (3 pkt), a czwarte Olympiakos (1 pkt).

ZOBACZ: Liga Mistrzów. Bayern Monachium ostrzega kibiców przed wyjazdem do Belgradu >>

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL