Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / Giuseppe Cottini/NurPhoto / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek z poprawioną twarzą. Dzięki Franckowi Ribery'emu

Dawid Borek
Dawid Borek
Franck Ribery wywołał burzę związaną z jego sylwetką w FIFA 2020. Na niej skorzystał też Krzysztof Piątek. Twórcy gry naprawili błędy.

"Grałem ostatnio w FIFĘ 2020 ze swoimi dziećmi. Hey EA Sports, kim jest ten gość?" - napisał jakiś czas temu na Twitterze Franck Ribery, wbijając szpilkę twórcom gry FIFA 2020. Ci nie przyłożyli się do wiernego odwzorowania sylwetki piłkarza ACF Fiorentina. Zawodnik nie poznał samego siebie (więcej TUTAJ).

Narzekania opłaciły się. Interwencja francuskiego sportowca zaowocowała wyeliminowaniem usterek w popularnej grze sportowej. Franck Ribery zyskał nowe oblicze, jego twarz po aktualizacji wygląda już zdecydowanie bardziej realistycznie, aniżeli po premierze gry.

Franck Ribery po poprawkach:

Co ciekawe, na tym całym zamieszeniu zyskało też kilku innych piłkarzy występujących na co dzień w Serie A. Jak opisuje "Bild", twórcy gry FIFA 2020 poprawili wygląd m.in. Krzysztofa Piątka, Nicolo Zaniolo czy Lautaro Martineza. W końcu przypominają samych siebie.

Aktualizacje na PC są już dostępne.

Zobacz też: Serie A. Stefano Pioli: Leao z Piątkiem? Za wcześnie

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Czy Robert Lewandowski ma szansę na Złotą Piłkę? "Życzę mu tego z całego serca"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL