Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maria Dolores Aveiro (z lewej) i Cristiano Ronaldo (z prawej)East News / AFP / Maria Dolores Aveiro (z lewej) i Cristiano Ronaldo (z prawej)

"Mój syn zasłużył na Złotą Piłkę". Matka Cristiano Ronaldo mówi o "piłkarskiej mafii"

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
- Gdyby nie istniała piłkarska mafia, mój syn miałby więcej "Złotych Piłek" - stwierdziła matka Cristiano Ronaldo, Dolores Aveiro. Wypowiedziała te słowa w czasie obchodów urodzin Unionu Madeira, klubu z wyspy, na której urodził się słynny piłkarz.

Pani Aveiro poproszona o wypowiedź przez portugalską telewizję SIC bardzo szczerze przedstawiła swój pogląd na karierę syna. - Jest mafia. To odpowiednie słowo. Tak, istnieje piłkarska mafia. Jeśli spojrzycie na wszystko co się wydarzyło dojdziecie do wniosku, że steruje tym mafia.

Zdaniem matki gwiazdora Juventusu gdyby Ronaldo był Hiszpanem lub Anglikiem "takie rzeczy nie miałyby miejsca". - A że jest Portugalczykiem z Madery, jest jak jest - uważa.

CR7 "Złotą Piłkę" otrzymał w swojej karierze pięć razy (w latach 2008, 2013, 2014, 2016 i 2017). W tym roku wyżej oceniane są szanse Virgila van Dijka i Lionela Messiego, jednak pani Aveiro wierzy, że jej syn znów wygra. - Myślę, że zasłużył na nią, jeśli spojrzymy na to, czego dokonał w ostatnim roku - uzasadniła.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ustrzelili kolegę bez żadnej litości

W sezonie 2018/2019 Ronaldo wygrał z Juventusem Serie A, a z reprezentacją Portugalii pierwszą edycję Ligi Narodów.

Czytaj także:
Ronaldo, Lewandowski, Coman - zobacz halloweenowe kostiumy gwiazd piłki nożnej
Cristiano Ronaldo wskazał swojego ulubionego gola

Czy Cristiano Ronaldo zasłużył na "Złotą Piłkę" za 2019 rok?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL