Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ricardo Marques FerreiraFacebook / Na zdjęciu: Ricardo Marques Ferreira

Nowe informacje ws. morderstwa fryzjera Cristiano Ronaldo

Dawid Borek
Dawid Borek
Ricardo Marques Ferreira, fryzjer Cristiano Ronaldo, został zamordowany. Podejrzana o dokonanie zbrodni osoba jest już w rękach policji.

Ricardo Marques Ferreira zmarł w wyniku licznych ciosów nożem w szwajcarskim hotelu. Media nazywają go fryzjerem Cristiano Ronaldo, bowiem zajmował się włosami m.in. portugalskiego piłkarza Juventusu Turyn. Z jego usług korzystały też inne gwiazdy - aktorki, modelki, telewizyjne twarze.

Ciało Ferreiry znaleziono w jednym z hoteli w Zurychu. "Leżał w kałuży krwi, sprzątaczka wyczuła w pokoju alkohol. To była makabra" - opisuje "La Repubblica", dodając, że kilka godzin przed odnalezieniem ciała hotelowi goście dzwonili do recepcji narzekając na hałas.

Na miejscu zbrodni policja nie znalazła noża, którym zadźgano Ferreirę. Nie przeszkodziło to jednak służbom w identyfikacji podejrzanego.

Jak wynika z doniesień światowych mediów, podejrzany o zabójstwo Ricardo Marquesa Ferreiry mężczyzna został zatrzymany przez policję. Aresztowano 39-letniego obywatela Brazylii.

Cristiano Ronaldo i jego przedstawiciele nie komentują sprawy.

Zobacz też:
La Liga. Kiepskie statystyki Realu Madryt. "Królewscy" tęsknią za Cristiano Ronaldo
"Mój syn zasłużył na Złotą Piłkę". Matka Cristiano Ronaldo mówi o "piłkarskiej mafii"

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Czy Robert Lewandowski ma szansę na Złotą Piłkę? "Życzę mu tego z całego serca"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL