Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub RzeźniczakWP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Jakub Rzeźniczak

PKO Ekstraklasa. "Niepełnosprawni Fanatycy" odwiedzili Jakuba Rzeźniczaka

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Pod koniec października u Jakuba Rzeźniczaka zdiagnozowano zapalenie opon mózgowych. Od tamtej pory zawodnik Wisły Płock przebywa w szpitalu. W sobotę miał nieoczekiwanych gości.

Jakub Rzeźniczak po meczu ligowym z Jagiellonią Białystok (3:1) zaczął narzekać na mocny ból głowy. Trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego zapalenie opon mózgowych. Piłkarz pozostał na obserwacji, a jego przerwa w grze potrwa przynajmniej przez miesiąc.

Do tej pory to zawodnik Wisły Płock odwiedzał chorych kibiców w szpitalach. Tym razem role się odwróciły.

Patryk Tuszyński wciąż czeka na gola --->

Przed meczem Legia Warszawa - Górnik Zabrze do Jakuba Rzeźniczaka przyszła grupa kibiców Legii zrzeszonych w stowarzyszeniu "Niepełnosprawni Fanatycy".

"Zwykle to Jakub Rzeźniczak nawiedza chorych. Dzisiaj role się odwróciły i przed meczem Legia - Górnik ekipa SKNNF wpadła na Szaserów" - możemy przeczytać na Twitterze.

Maciej Sadlok: Frustracja jest w nas ogromna --->

Wizyta była nieprzypadkowa. Jakub Rzeźniczak większość swojej seniorskiej kariery spędził właśnie w Legii Warszawa. Graczem "Wojskowych" został w 2004 roku. Grał tam do 2017, z roczną przerwą na wypożyczenie do Widzewa Łódź (2006/2007). Z Legii trafił do Karabachu Agdam, a stamtąd do Wisły Płock.

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Byłem obywatelem Polski

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL