Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz KrychowiakGetty Images / Epsilon / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Premier Liga. Doznał urazu, a i tak został wyróżniony. Grzegorz Krychowiak w jedenastce kolejki

Dawid Borek
Dawid Borek
Z uwagi na odniesiony uraz Grzegorz Krychowiak w meczu Lokomotiwu Moskwa z FK Krasnodar (1:1) zagrał tylko w pierwszej połowie. Nie przeszkodziło mu to jednak w zajęciu miejsca w jedenastce kolejki Premier Ligi.

Reprezentant Polski zakończył spotkanie z FK Krasnodar po tym, jak źle poczuł się po zderzeniu z Arim. Zamiast wyjść na boisko, Grzegorz Krychowiak został przetransportowany do szpitala.

"U Krychowiaka zdiagnozowano wstrząśnienie mózgu w wyniku zderzenia z Arim. Grzegorz został pilnie zabrany do szpitala, gdzie podjęto wszelkie niezbędne środki diagnostyczne" - informował Lokomotiw Moskwa (więcej TUTAJ).

Uraz Grzegorza Krychowiaka na szczęście nie okazał się poważny. Po wstrząśnieniu mózgu polski piłkarz czuje się już dobrze. Przekazał, że w środę pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski (więcej TUTAJ).

Zobacz wideo: "Lewy" - mistrz rzutów karnych

Wracając jednak do niedzielnego meczu Premier Ligi. Choć Grzegorz Krychowiak zakończył go po pierwszej połowie, nie przeszkodziło to w nominacji Polaka do jedenastki kolejki. To duże wyróżnienie dla pomocnika i dowód na to, jak ważną postacią jest dla Lokomotiwu.

To właśnie Krychowiak w 41. minucie dał prowadzenie stołecznej drużynie, znów prezentując wyśmienitą dyspozycję strzelecką. Dla reprezentanta Polski było to szóste trafienie w obecnym sezonie rosyjskiej ekstraklasy.

Jedenastka kolejki Premier Ligi:

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL