Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu z lewej: Piotr ZielińskiGetty Images / Michael Reaves / Na zdjęciu z lewej: Piotr Zieliński

Serie A. Piotr Zieliński chce odejść z Napoli. Poprosił agenta o wstrzymanie negocjacji

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Włamanie do samochodu żony najwidoczniej przelało czarę goryczy. Piotr Zieliński miał przekazać swojemu agentowi, by wstrzymał rozmowy z Napoli na temat nowego kontraktu.

Piotr Zieliński przeżywa bardzo trudne chwile. Nie dość, że SSC Napoli gra słabo, a drużyna jest skonfliktowana z właścicielem Aurelio De Laurentisem, to jeszcze jego żona padła ofiarą złodzieja. Nieznany sprawca wybił szybę w jej aucie, a następnie skradł kilka cennych przedmiotów.

Serie A. Piotr Zieliński jednym z najlepszych w SSC Napoli >>

Przykry incydent przestraszył piłkarza i żonę Laurę Słowiak. Szczególnie, że dwa dni wcześniej okradziono dom jego kolegi Allana. Istnieje podejrzenie, że to neapolitańscy kibice mszczą się na zawodnikach za ostatnie wydarzenia. Włoskie media donoszą, że to może doprowadzić do rewolucji w składzie.

Dziennikarz Antonio Corbo z gazety "La Repubblica" ujawnia, że Zieliński jest w grupie piłkarzy, którzy poważnie myślą o odejściu. Zrobił nawet pierwszy krok w tym kierunku.

"Polski pomocnik kazał swojemu agentowi zakończenie negocjacji w sprawie nowego kontraktu i woli odejść z Napoli" - informuje Corbo.

Serie A. SSC Napoli. Prezydent chce zabrać piłkarzom pieniądze >>

"Zielu" ma ważny kontrakt do 2021 roku. Jego przedłużenie wydawało się formalnością, ale finalizacja była odwlekana. Teraz po incydencie z żoną może zdecydować się na poszukanie szczęścia w innym klubie.

Zobacz niesamowitą bramkę Piotra Zielińskiego w meczu z Empoli

Czy Zieliński powinien odejść z Napoli?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL