Najnowsze Wyniki/Kalendarz
logo Euro 2020Getty Images / Paolo Bruno / Na zdjęciu: logo Euro 2020

Piłka nożna. Pyszne.pl sponsorem UEFA EURO 2020

 Redakcja
Redakcja
Wiodący serwis do zamawiania jedzenia online Takeaway.com, którego częścią jest Pyszne.pl, będzie jednym z głównych sponsorów UEFA EURO 2020.

Tym samym, firma zostanie Oficjalnym Partnerskim Serwisem do Zamawiania Jedzenia podczas mistrzostw. Takeaway.com wykorzysta sponsoring do promocji swoich europejskich marek należących do grupy.

Takeaway.com został Oficjalnym Partnerem UEFA EURO 2020. W ramach szerokiego pakietu sponsorskiego zawarte zostały ogólnoeuropejskie prawa do sponsorowania transmisji, a także promocja na stadionach. Dodatkowo w pakiecie znalazły się tysiące biletów dla klientów serwisu oraz unikalna możliwość wystawienia dziecięcej eskorty zawodników.

Zakłada się, że ponad pięć miliardów osób obejrzy rozgrywki w telewizji, a z kolei ponad 3 miliony osób zobaczy je na stadionach czy strefach kibica. Takeaway.com obsługuje 16,7 mln konsumentów w 11 krajach. W skład grupy wchodzą takie marki jak: polskie Pyszne.pl, niemieckie Lieferando, czy holenderskie Thuisbezorgd.nl.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski i Jose Mourinho w jednym klubie? "Potrafi budować relacje z zawodnikami"

Takeaway.com prowadzi działalność w wielu krajach, których zawodnicy będą rywalizować na UEFA EURO 2020, a także jest obecny w niektórych miastach-gospodarzach, między innymi w Amsterdamie, Bukareszcie i Monachium.

Jitse Groen, CEO Takeaway.com, tak wypowiada się na temat współpracy: "Nasze marki już należą do jednych z najbardziej rozpoznawalnych na swoich lokalnych rynkach. Sponsoring UEFA EURO 2020 zwiększy nasz zasięg i dodatkowo umocni pozycję Takeaway.com jako wiodącej europejskiej marki. Jest to wyjątkowa okazja dotarcia do całej populacji w czasie, gdy fani piłki nożnej cieszą się swoim ulubionym jedzeniem".

Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl zauważa: "Partnerstwo z UEFA oznacza dla polskich kibiców jeszcze więcej atrakcji. Miłośnicy piłki nożnej będą mogli między innymi skorzystać ze specjalnych wejściówek, a także z wyjątkowych ofert promocyjnych. Zamawianie jedzenia od dawna jest częścią kultury sportowej. W Pyszne.pl możemy to potwierdzić na podstawie wzrostu liczby zamówień, który obserwujemy podczas meczów. Chcemy zapewnić wszystkim fanom piłki nożnej najlepsze wrażenia z oglądania rozgrywek, z których nie stracą ani sekundy dzięki wygodnemu zamawianiu swoich ulubionych dań - bez względu na to, czy kibicują na stadionie, czy w domu".

Guy Laurent Epstein, dyrektor ds. Marketingu UEFA Events SA, informuje: "Z przyjemnością witamy Takeaway.com w rodzinie sponsorów UEFA EURO 2020 jako nasz Oficjalny Partnerski Serwis do Zamawiania Jedzenia. W szybko rozwijającej się branży dostaw jedzenia, Takeaway.com zyskało pozycję lidera na rynku Europy kontynentalnej. Zapewnia on klientom na całym kontynencie, w tym naszym milionom fanów, łatwy i wygodny sposób zamawiania jedzenia, podczas gdy oni będą cieszyć się pasjonującymi rozgrywkami piłki nożnej podczas rozgrywek przyszłego lata".

Czytaj także: Euro 2020. Reprezentacja na ostatniej prostej do Opalenicy
Czytaj także: Polska szykuje się do Euro 2020. Oto możliwi sparingpartnerzy naszej reprezentacji

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL