Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Moment strzału przewrotką Luciano de RochyYouTube / HART SPORT E EVENTOS / Moment strzału przewrotką Luciano de Rochy

Piękny gol w brazylijskiej lidze przewrotką. Trener będzie musiał spełnić drogą obietnicę (wideo)

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Luciano de Rocha strzelił piękną bramkę z przewrotki i zapewnił swojej drużynie Gremio triumf 1:0 z Chapecoense w lidze brazylijskiej. Teraz trener zwycięskiego zespołu będzie musiał strzelcowi kupić drogi prezent. To efekt deklaracji z 2018 roku.

Wówczas szkoleniowiec Renato obiecał, że pierwszemu piłkarzowi, który strzeli w jego zespole (Gremio Porto Alegre) bramkę przewrotką, kupi samochód. Minął rok i trener będzie musiał wywiązać się ze swojej obietnicy.

- Teoretycznie Luciano nie mógłby egzekwować ode mnie kupna auta, ponieważ dołączył do nas teraz i nie było go jeszcze w drużynie, gdy to deklarowałem. Mimo to otrzyma ode mnie samochód i będzie to popularna marka - powiedział trener na konferencji prasowej. 

- Dziękuję Bogu, że mogłem strzelić tak pięknego gola i przede wszystkim, że pomogłem zdobyć zespołowi cenne trzy punkty. Mile widziany będzie ten samochód. Poczekam aż dostanę go od szkoleniowca, a potem zobaczę co z nim zrobię. Zapewne będę go używał - powiedział z uśmiechem Luciano de Rocha, cytowany na stronie bolavip.com.

Piękną bramkę z przewrotki, która zapewniła zwycięstwo Gremio, a strzelcowi nowy samochód, można zobaczyć poniżej. Pod koniec filmu piłkarz wykonuje również gest w kierunku szkoleniowca, w którym naśladuje... prowadzenie auta. 

Czytaj także:
Czeski parlamentarzysta na skoczni. Jakub Janda wystąpił w Roznovie
Awantura w kadrze Anglii. Raheem Sterling odsunięty od meczu z Czarnogórą

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Mój syn chciał dostać się do płonącego helikoptera. Tego się nie robi

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL