Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej Anna i Robert LewandowscyInstagram / annalewandowskahpba / Na zdjęciu od lewej Anna i Robert Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy w "10" najbogatszych Polaków przed 40-stką

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Anna i Robert Lewandowscy znaleźli się w "10" najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost", którzy doszli do wielkich pieniędzy przed 40. rokiem życia.

Robert Lewandowski to nie tylko jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii. Dzięki fantastycznej grze w barwach Bayernu Monachium i reprezentacji Biało-Czerwonych 30-latek nie musi się martwić o stan swojego konta.

Na mocy umowy z mistrzem Niemiec zarabia rocznie około 20 milionów euro. Dodatkowo może liczyć na ogromne pieniądze dzięki kampaniom reklamowym - Polak jest twarzą takich marek jak Huawei czy Head&Shoulders. Ma też udziały w firmach nieruchomościowych.

Także jego żona Anna znakomicie radzi sobie w biznesie. Była karateczka ma własną markę kosmetyków, która niedawno weszła na rynek.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski i Jose Mourinho w jednym klubie? "Potrafi budować relacje z zawodnikami"

Robert Lewandowski wybrany najlepszym piłkarzem kolejki. Czytaj więcej--->>>

Dzięki temu majątek pary wyceniany jest na kwotę 450 milionów złotych. Tak wynika z rankingu przygotowanemu przez tygodnik "Wprost".

Lewandowscy znaleźli się na 10. miejscu w zestawieniu najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia. Są najbogatszą sportową parą w kraju. "Oprócz sportu obydwoje świetnie sprawdzają się w biznesie" - czytamy w gazecie.

Numerem jeden w rankingu jest biznesmen Sebastian Kulczyk, którego majątek wycenia się na siedem miliardów złotych.

Robert Lewandowski uczcił Święto Niepodległości. Czytaj więcej--->>>

W obecnym sezonie Robert Lewandowski spisuje się fantastycznie i strzela gola za golem dla Bayernu Monachium. Dzięki temu jest poważnym kandydatem do podium w plebiscycie "Złotej Piłki" magazynu "France Football".

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL