Najnowsze Wyniki/Kalendarz
efektowny strzał Roberta GumnegoTwitter / Na zdjęciu: efektowny strzał Roberta Gumnego

Co za uderzenie! Zobacz piękne nożyce Roberta Gumnego (wideo)

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Obrońca Lecha Poznań i reprezentacji Polski do lat 21 Robert Gumny popisał się pięknym golem podczas wtorkowego treningu kadry w Grodzisku Wielkopolskim. Piłkarz pokazał wszystkim strzał z efektownych nożyc.

Choć Robertowi Gumnemu daleko do formy z wiosny, gdy świetnie prezentował się w Lechu Poznań i otrzymał powołanie do pierwszej reprezentacji Polski, 21-latek potrafi zachwycić.

Zawodnik pokazał swoje umiejętności na wtorkowym treningu kadry do lat 21. Biało-Czerwoni przebywają w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie pracują przed najbliższymi spotkaniami.

Czesław Michniewicz odpowiedział na krytykę Roberta Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

Podczas nagrania zaprezentowanego przez kanał Łączy Nas Piłka na Twitterze możemy zobaczyć pięknego gola Gumnego, strzelonego po efektownym uderzeniu nożycami.

Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza walczy o awans na mistrzostwa Europy. W czterech kolejkach Polska zgromadziła 10 punktów i jest liderem gr. 5. kwalifikacji z dwoma "oczkami" przewagi nad Rosją.

W najbliższej kolejce eliminacji Biało-Czerwoni zagrają w Sofii z Bułgarią (15.11). Mecz z Czarnogórą (18.11 w Podgoricy) będzie miał charakter towarzyski.

El. ME U-21: Zobacz kadrę powołaną przez Czesława Michniewicza. Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel i jego "Brudna robota". "Powiedziałem im, że tego nie zrobię"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL