Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Frank LampardGetty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Frank Lampard

Premier League. 20 tys. funtów za spóźnienie się na trening. Frank Lampard i jego zasady

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Menedżer Chelsea Londyn, Frank Lampard, krótko trzyma swoich piłkarzy. Gwiazdy The Blues albo podporządkowują się jego zasadom, albo słono płacą za złamanie reguł gry.

Do sieci wyciekła lista kar w Chelsea FC, którą na początku obecnego sezonu wcielił w życie menedżer Frank Lampard. Jak pisze dziennik "The Sun", 41-letni szkoleniowiec dzięki temu zaprowadził żelazną dyscyplinę w swojej drużynie.

Najwyższa grzywna - 20 tys. funtów (ok. 100 tys zł) - grozi zawodnikom Chelsea za spóźnienie się na trening. Wysoka kara - 10 tys. funtów - obowiązuje też, jeżeli zawodnik nie zgłosi absencji na treningu z powodu choroby lub urazu minimum 90 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Kosztowne jest również spóźnienie się na zebranie zespołu. Kara wynosi wówczas 500 funtów za każdą minutę nieobecności. Dzwoniący telefon komórkowy podczas wspólnego posiłku lub na zebraniu sztabu szkoleniowego z drużyną kosztuje jedyne 1000 funtów.

ZOBACZ: Transfery. "Lampard widzi w nim swojego spadkobiercę". Milinković-Savić priorytetem Chelsea Londyn >>

Lista zasad Lamparda przewiduje podwojenie kary w przypadku niezapłacenia grzywny w terminie do 14 dni. O wszystkich sankcjach wobec graczy decyduje menedżer The Blues.

"Inna sprawa, że wysokość kar to "grosze" dla takich gwiazd jak N'Golo Kante czy Ross Barkley, którzy zarabiają w Chelsea odpowiednio 150 i 100 tys. funtów tygodniowo" - komentuje "The Sun".
ZOBACZ: Liga Mistrzów. Chelsea - Ajax. Frank Lampard: Nie umiem wyjaśnić tego, co się wydarzyło >>

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Mój syn chciał dostać się do płonącego helikoptera. Tego się nie robiKomentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL