Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski stylizowany na Uli HoenessaTwitter / FC Bayern / Robert Lewandowski stylizowany na Uli Hoenessa

Bundesliga. Wyjątkowe przebranie Roberta Lewandowskiego. Zobacz, jak piłkarze Bayernu pozdrawiali Uliego Hoenessa

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Piłkarze Bayernu Monachium przygotowali specjalne nagranie, na którym pozdrawiali żegnającego się z prezydenturą Uli Hoenessa. Wśród zawodników znalazł się również Robert Lewandowski.

15 listopada, po 40 latach, Uli Hoeness ustąpił ze stanowiska prezydenta Bayernu Monachium. Całkowicie nie żegna się jednak z klubem, bowiem do listopada 2023 ma być członkiem rady nadzorczej (więcej TUTAJ).

Z tej okazji piłkarze "Bawarczyków" przygotowali wyjątkowe nagranie, na którym pozdrawiają Hoenessa. Oczywiście klip był nagrywany kilka dni wcześniej, gdy zawodnicy nie byli jeszcze na zgrupowaniach reprezentacji narodowych.

W specjalnym filmiku widzimy kolejno Manuela Neuera, Davida Alabę, Serge Gnabry'ego, Thomasa Muellera i Roberta Lewandowskiego, którzy ćwiczą na siłowni i mówią "Servus, Herr Praesident!" (z polskiego "Witam, Panie Prezydencie!").

Każdy z piłkarzy ma na sobie wyjątkową perukę z dłuższymi blond włosami. Właśnie taką fryzurę miał Hoeness jako piłkarz.

Czytaj teżRobert Lewandowski szczerze o rodzinie i drugim dziecku. "To kolejne wyzwanie. Jesteśmy gotowi"


ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020. Izrael - Polska. Lewandowski z dystansem o Złotej Piłce. "Skupiam się na innych rzeczach"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL