Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Uli Hoeness Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Uli Hoeness

Bundesliga. Uli Hoeness wściekł się na swoim pożegnaniu. "Do wystąpień było świetnie"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
To miało być huczne i miłe pożegnanie Uliego Hoenessa, który przestał być prezydentem Bayernu Monachium. 67-latkowi w pewnym momencie puściły jednak nerwy.

- To był piękny czas. Mówię wam: to wszystko. Skończyłem. Dziękuję - tak swoje przemówienie na corocznym walnym zgromadzeniu Bayernu Monachium zakończył Uli Hoeness. W piątek, po 40 latach, były piłkarz oficjalnie zrezygnował z funkcji prezesa klubu. Wzruszenie nie trwało jednak długo.

Jak wyliczył "Bild", dokładnie po 12 minutach od pożegnania Hoeness wpadł w szał. - Do wystąpień było to świetne wydarzenie. A potem pozwalasz przemawiać kilku szaleńcom, którzy, nie chcę powiedzieć, że wszystko zrujnowali, ale zniszczyli tę całą sprawę - powiedział 67-latek.

Byłemu już prezydentowi Bayernu nie spodobała się krytyka członków klubu, którzy wytykali przedstawicielom klubu sposób w jaki pożegnali się z trenerem Niko Kovacem, zgrupowania w Katarze, a w szczególności silną pozycję Hasana Salihamidzicia. Bośniak jest dyrektorem sportowym klubu, który kilka dni temu został włączony do zarządu klubu.

ZOBACZ WIDEO: Trener snu jak u Cristiano Ronaldo. Robert Lewandowski dba o każdy detal swojej formy

Były zawodnik Bayernu jest jednak przez kibiców nazywany "marionetką" prezydentów. - On prawdopodobnie nigdy nie będzie wielkim mówcą. Choć ja polecam kurs retoryki! Może powinniście rozważyć postawienie go przed zarządem, czym naprawdę wyświadczycie mu przysługę - powiedział jeden z członków.

- Jeśli ludziom się coś nie podoba, zawsze macie możliwość rezygnacji - stwierdził później Hoeness.

Czytaj teżBundesliga. Pewna era w Bayernie Monachium dobiegła końca. Uli Hoeness ustąpił ze stanowiska po 40 latach

Czytaj teżBundesliga. Wyjątkowe przebranie Roberta Lewandowskiego. Zobacz, jak piłkarze Bayernu pozdrawiali Uli Hoenessa

Oglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL