Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekGetty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Eliminacje Euro 2020. Izrael - Polska. Nietypowe zachowanie polskich kibiców. Wyróżnił fanów sam Zbigniew Boniek

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Dwa tysiące polskich fanów na stadionie w Jerozolimie dopingowało Biało-Czerwonych w meczu z Izraelem (2:1) w eliminacjach Euro 2020. Podczas meczu fanom udzieliła się atmosfera zbliżających się świąt. Ich zachowanie wyróżnił sam Zbigniew Boniek.

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk poinformował na swoim profilu na Twitterze, że polscy kibice w trakcie sobotniego spotkania zaczęli śpiewać... kolędy. Takie zachowanie, nie uszło uwadze Zbigniewa Bońka.

Czytaj także: Jan Tomaszewski krytykuje Jerzego Brzęczka. Domaga się nawet zwolnienia selekcjonera!

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, także w mediach społecznościowych, napisał co jego zdaniem było najciekawsze w trakcie meczu w Jerozolimie. Na pierwszym miejscu Boniek wyróżnił grę do 60 minuty reprezentacji Polski, a na drugiej właśnie śpiew kolęd przez polskich kibiców na trybunach.

W sobotni wieczór w Jerozolimie reprezentacja Polski wygrała z Izraelem 2:1 (relacja z meczu TUTAJ) i zapewniła sobie triumf w eliminacyjnej grupie G. Kwalifikacje podopieczni Jerzego Brzęczka zakończą we wtorek 19 listopada meczem na PGE Narodowym ze Słowenią. Początek spotkania o godzinie 20:45.

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Robert Lewandowski do Manchesteru United!

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL