Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski na wakacjachInstagram / instagram.com/_rl9/ / Robert Lewandowski na wakacjach

Robert Lewandowski imponuje żonie. "Uwielbiam jego sześciopak"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, ale już myśli, by po porodzie jak najszybciej wrócić do formy. Ukochana "Lewego" chce tak jak on cieszyć się umięśnionym brzuchem.

W sobotę w Berlinie Anna Lewandowska odebrała nagrodę na gali "Place To B". To było wyróżnienie za to, że Polka stała się wzorem do naśladowania dla ludzi z całego świata i osiągnęła sukces w biznesie.

Eliminacje Euro 2020. Być jak Kazimierz Deyna. Robert Lewandowski goni legendę >>

Robert Lewandowski z pewnością jest dumny z żony, choć wówczas grał w reprezentacji Polski mecz z Izraelem w eliminacjach Euro 2020. Pewnie jednak do niego dotarły jej wypowiedzi, których udzieliła "Bildowi". Zdradziła, co lubi w mężu.

- Uwielbiam sześciopak mojego męża. Sama chcę jak najszybciej odzyskać swój sześciopak. Ostatnio po ciąży zajęło mi osiem tygodni, aby wrócić do formy - komentuje Lewandowska.

Zobacz wideo: kosmiczna passa Lewandowskiego

Ukochana "Lewego" tradycyjnie podkreśliła, że mąż jest profesjonalistą w każdym calu. Stąd świetna sylwetka, która jest efektem nie tylko ciężkiego treningu, ale także podejścia do diety. Anna przypomniała kilka zasad.

- Węglowodany i białka jemy osobno. Ponadto tylko dobre suplementy diety i brak laktozy. Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że nie jemy smażonych potraw i fast foodów - tłumaczy.

Eliminacje Euro 2020. Izrael - Polska. Dlaczego Robert Lewandowski zaczął na ławce rezerwowych >>

Robert Lewandowski cały czas przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. We wtorek 19 listopada zagra ze Słowenią w el. ME 2020, po czym wróci do Monachium.

Czy Lewandowski jest najlepiej umięśnionym piłkarzem w Polsce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Lewaty[...]y twierdzą, że chronią życie prywatne. I dlatego molestują obywateli bez końca bezpośrednio i za pośrednictwem tzw. portali: Interia, WP i tzw. redaktorów: żelek/Don King
  Czytaj całość
  zwany dalej borkiem, kołtoń, włodarz vel włodarczyk & Co. Zgłaszam rzecznikowi praw dziecka możliwość popełnienia przestępstwa wobec dziecka - wykorzystywania nieletniej (małej lewaty[...]y) przez wstępnych poprzez publikowanie jej zdjęć z zakrytą lub ukrytą facjatą i założenia jej konta na Instagranie do umożliwienia sprzedaży wizerunku. Komercjalizacja nieletniej!
  • yes Zgłoś
   "Uwielbiam jego sześciopak" - będzie/ma być drugie dziecko ;)

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL