Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sceny z meczu Pucharu Peru Deportivo Garcilaso - Deportivo Llacuaba (1:1)YouTube / TVPeru Noticias / Sceny z meczu Pucharu Peru Deportivo Garcilaso - Deportivo Llacuaba (1:1)

Sędziowie potrzebowali eskorty policji. Przerażające sceny w meczu Pucharu Peru (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Do skandalicznej sytuacji doszło podczas meczu Pucharu Peru w Cusco. Po ostatnim gwizdku arbitra na boisku doszło do bijatyki z udziałem kibiców, piłkarzy i sędziów. Zespół gości opuścił stadion w... ciężarówce do przewozu koni!

Przerażające sceny rozegrały się po meczu Deportivo Garcilaso - Deportivo Llacuaba (wynik 1:1) w Pucharze Peru. W wyniku zamieszek na płycie boiska policjanci byli zmuszeni chronić sędziów, którzy stali się obiektem ataków fanów, trenerów oraz zawodników drużyny gospodarzy.

Po zakończeniu spotkania na boisko wbiegli sympatycy Deportivo Garcilaso, którzy byli niezadowoleni z poziomu sędziowania. Jeden z arbitrów został uderzony w głowę. Cios w stylu "karate" otrzymał też bramkarz, który próbował uspokajać tłum.

ZOBACZ: Rasistowski skandal w Holandii. Kibice obrażali zawodnika Excelsioru Rotterdam (wideo) >>

Sędziowie opuszczali boisko w eskorcie policyjnej, a piłkarze i działacze ekipy gości, których autokar został zniszczony przez pseudokibiców, musieli wsiąść do ciężarówki przeznaczonej do transportu koni. Dzięki temu mogli spokojnie wyjechać ze stadionu.

ZOBACZ: #dziejesiewsporcie: brutalna bójka po meczu w Rosji! >>

Remis 1:1 na Estadio Inca Garcilaso de la Vega w Cusco zapewnił gościom awans do fazy finałowej Pucharu Peru. W pierwszym meczu Deportivo Llacuaba zwyciężyło bowiem 2:0.

Zobacz film z zakończenia meczu w Cusco.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL