Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Borek Newspix / Adam Jastrzębowski / Na zdjęciu: Mateusz Borek

Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Mateusz Borek nie wytrzymał. "Komedia. Inaczej. Tragikomedia"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mateusz Borek ponownie odniósł się do fatalnego stanu murawy na PGE Narodowym. Okazuje się, że z wielkimi pretensjami do dziennikarza dzwonił właściciel firmy odpowiedzialnej za trawę na stadionie.

Podczas meczu Polski ze Słowenią piłkarze największe zastrzeżenia mieli do stanu murawy. Okazuje się, że zawodnicy byli tak zirytowani, że o reakcję poprosili samego premiera Mateusza Morawieckiego, który po spotkaniu pojawił się w szatni Polaków (więcej TUTAJ).

Zły stan boiska był również jednym z głównych tematów po poprzednich meczach eliminacyjnych w Warszawie. Zawodnicy nie chcieli jednak głośno mówić o problemie, a Kamil Glik wyjawił, że nie będzie komentować sytuacji, ponieważ wcześniej "został zrugany przez pana od trawy na stadionie".

Okazuje się, że właściciel firmy odpowiedzialnej za stan murawy dzwonił też do Mateusza Borka, który kilkukrotnie zwracał uwagę na ten problem. "Jak zwracałem kilka razy uwagę na jakość murawy i zagrożenie zdrowia zawodników, to wydzwaniał nocami właściciel firmy od trawy i kur***ał przez telefon a stadion temat bagatelizował. Pojawił się premier i nagle nawet stadion widzi problem. Komedia. Inaczej. Tragikomedia" - napisał na Twitterze znany dziennikarz.

W jednym z komentarzy Borek ujawnił też jaka była reakcja na telefon. "Powiedziałem mu, że pomylił odwagę z odważnikiem i pożegnałem" - napisał.

Czytaj teżEliminacje Euro 2020: Polska - Słowenia. Mateusz Borek: premier zaprosił Piszczka na śniadanie


ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. "Pastwisko". Tak wyglądała murawa na PGE Narodowym. Piłkarze rozmawiali o niej z premierem

Czy kolejne domowe mecze reprezentacji Polski powinny być rozgrywane na innym stadionie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

×
    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL