Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Morawiecki spotkał się z Łukaszem PiszczkiemFacebook / Krystian Maj/KPRM / Mateusz Morawiecki spotkał się z Łukaszem Piszczkiem

Eliminacje Euro 2020. Mateusz Morawiecki spotkał się z Łukaszem Piszczkiem. Wiadomo, o czym rozmawiali

Igor Kubiak
Igor Kubiak
W środowy poranek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pojawił się Łukasz Piszczek. Po swoim ostatnim występie w reprezentacji Polski prawy obrońca został zaproszony na godzinną rozmowę.

W trakcie meczu Polska - Słowenia w eliminacjach do Euro 2020 komentator Mateusz Borek ujawnił, że Łukasz Piszczek z samego rana uda się do Mateusza Morawieckiego na śniadanie. Doniesienia się potwierdziły, a premier udostępnił zdjęcia ze spotkania z prawym obrońcą.

"Muszę przyznać, że po wczorajszym, wspaniałym zwycięstwie Naszych piłkarzy na PGE Narodowym emocje w Kancelaria Premiera jeszcze nie opadły. Na pewno przyczyniła się do tego poranna wizyta Łukasz Piszczek, któremu wręczyłem polską Flagę" - napisano w mediach społecznościowych Morawieckiego.

Przy okazji ponownie podziękowano Piszczkowi za występy w reprezentacji. "Piszczu, jeszcze raz dziękujemy za 66 meczów w Reprezentacji Łączy nas piłka, za te wszystkie lata z Orzełkiem na piersi oraz miliony uśmiechów, które wywoływałeś na twarzach polskich kibiców swoją fantastyczną grą!" - czytamy.

https://www.facebook.com/MorawieckiPL/photos/a.118659772811894/150015143009690/">

Obok wpisu pojawiły się również pamiątkowe zdjęcia. W spotkaniu uczestniczył też dziennikarz Sebastian Staszewski, który ujawnił, o czym rozmawiano przy śniadaniu. Oczywiście nie mogło zabraknąć gorącego tematu fatalnego stanu murawy.

"Godzinna rozmowa, Premier mega zainteresowany sprawami piłkarskimi: budową akademii, powszechnością piłki i... murawą na Narodowym. Ostatnią kwestią PMM obiecał się mocno zająć" - napisał Staszewski na Twitterze.

Morawiecki pojawił się na meczu Polska - Słowenia, ale dopiero w okolicach drugiej połowy. Na spotkanie przyjechał bezpośrednio z sejmu, gdzie udzielono wotum zaufania jego nowemu rządowi (więcej TUTAJ). Po starciu premier udał się do szatni, w której piłkarze poprosili go o reakcję ws. fatalnego stanu murawy na PGE Narodowym (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. Kadrowicze dziękują Łukaszowi Piszczkowi. "Piękny i smutny moment"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL