Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekGetty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Eliminacje Euro 2020. "Grande trawnik". Prezes Boniek prowokuje internautów

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zbigniew Boniek w swoim stylu odpowiedział na aferę z murawą na PGE Narodowym w Warszawie. "13 zwycięstw i dwa remisy" - napisał prezes PZPN na Twitterze, dając początek lawinie komentarzy.

Murawa wstydu, jak mówi się już na boisko na PGE Narodowym w Warszawie, wywołuje złość nie tylko kibiców, ale też samych reprezentantów Polski. - Z chęcią zagrałbym jakiś mecz towarzyski na Stadionie Śląskim, żeby przypomnieć sobie, jak gra się na normalnym boisku - mówił po meczu ze Słowenią (wynik 3:2) w eliminacjach Euro 2020 Wojciech Szczęsny (WIĘCEJ TUTAJ).

Prezes PZPN Zbigniew Boniek znalazł jednak pozytywy, jeśli chodzi o murawę na PGE Narodowym. Szef związku na swoim twitterowym koncie przypomniał bilans Biało-Czerwonych na warszawskim stadionie, który uwzględnia tylko mecze o punkty w eliminacjach Euro i MŚ.

"Bilans w eliminacjach ME (2016, 2020) i MŚ (2018) na PGE NARODOWYM - 13 zwycięstw i dwa remisy. GRANDE TRAWNIK" - napisał Boniek na portalu społecznościowym.

Humorystyczny (?) wpis prezesa PZPN sprowokował tylko internautów do zamieszczania komentarzy.

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Mateusz Borek nie wytrzymał. "Komedia. Inaczej. Tragikomedia" >>

"Podpatrują już naszą trawę?", "Wszystko fajnie, ale to wstyd na takim stadionie mieć klepisko", "Na nasze nieszczęście, na Euro nie będzie grania na kartofliskach", "Prezesie, słaby dowcip", "Totalnie słabe. Prezes raz twierdzi, że chciało mu się płakać na widok murawy, teraz z lekka się śmieje. Krótko. Taka murawa to wstyd" - to tylko wybrane oceny fanów reprezentacji Polski.

ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. "Pastwisko". Tak wyglądała murawa na PGE Narodowym. Piłkarze rozmawiali o niej z premierem

Komentarze (4):

 • zbych22 Zgłoś
  Boniek jest mistrzem w odwracaniu kota ogonem. Może podejmie próbę wyjaśnienia kibicom jaki wpływ na jakość murawy miała reprezentacja. Piłkarze stan murawy mogą tylko pogorszyć w
  Czytaj całość
  trakcie meczu. Polepszyć jej stan mógł i powinien to zrobić on odpowiednimi zapisami w umowie z PGE Stadion Narodowy ale tego przez siedem lat nie zrobił. Stać go jedynie na robienie żartów z murawy na boisku. Gogol w Rewizorze napisał: Z kogo się śmiejecie? Z siebie.
  • zbych22 Zgłoś
   Niecna działalność moderatora-cenzora kiedyś się skończy.
   • zbych22 Zgłoś
    Cenzor chyba dostał prikaz żeby usuwać wszystkie moje posty dotyczące Bońka i Narodowego. Innego wytłumaczenia nie widzę. Ale to też do czasu. Liczba zrzutów ekranowych w archiwum
    Czytaj całość
    rośnie i będzie wykorzystana.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL