Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekGetty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Losowanie Euro 2020. Zbigniew Boniek przyklasnął Tomaszowi Lisowi. Chodzi o logo sponsora

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na piątkowym spotkaniu prezesów federacji zrzeszonych w UEFA pojawiła się kontrowersyjna propozycja umieszczenia logo sponsora na koszulce reprezentacyjnej. Do całego pomysłu odniósł się znany dziennikarz - Tomasz Lis.

Dzień przed losowaniem grup w mistrzostwach Europy 2020 doszło do spotkania prezesów federacji zrzeszonych w UEFA. Zbigniew Boniek ujawnił, że debatowano m.in. na temat wprowadzenia sponsorów na reprezentacyjne strojach. Prezes PZPN jest zdecydowanym przeciwnikiem takiego rozwiązania.

Podobnego zdania jest polski dziennikarz, Tomasz Lis. Pod wpisem Bońka zamieścił komentarz: "Na koszulce naszej reprezentacji jest logo sponsora. To ojczyzna". 

Byłemu piłkarzowi Widzewa, Romy i Juventusu wyraźnie spodobało się to stwierdzenie. Komentarz Lisa podał dalej, dodając emoty imitujące bicie braw.

Kontrowersyjny pomysł najprawdopodobniej nie przejdzie. Sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki, napisał, że "m.in. dzięki wystąpieniu Zbigniewa Bońka ta propozycja nie ma szans na to, aby została formalnie zaakceptowana".

Losowanie grup Euro 2020 odbędzie się w Bukareszcie o godz. 18:00. Transmisję z ceremonii przeprowadzi TVP Sport. Podział na koszyki i wszystkie warianty możliwe dla reprezentacji Polski sprawdzisz TUTAJ.
Czytaj teżLosowanie Euro 2020. Tak wygląda grupa marzeń dla reprezentacji Polski

ZOBACZ WIDEO: Christo Stoiczkow o Robercie Lewandowskim. "Jest jednym z dwóch najlepszych napastników na świecie"

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL