Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice reprezentacji Polski Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski

Euro 2020. Jak kupić bilety na mecze Polaków i jakie są ich ceny?

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Reprezentacja Polski poznała grupowych rywali na Euro 2020, a 4 grudnia ruszy sprzedaż wejściówek na mecze mistrzostw Europy. Zobacz, jak, gdzie i za ile można je kupić.

Otwarta sprzedaż biletów na Euro 2020 rozpocznie się 4 grudnia o godz. 14:00. Kibice po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie UEFA, będą mogli ubiegać się o wejściówki na wszystkie mecze danej reprezentacji (tzw. "follow my team"). "Kibice mogą ubiegać się o bilety, jeśli spełniają kryteria określone przez ich krajowe federacje piłkarskie" - czytamy na stronie UEFA.

Polacy zagrają spotkania grupowe w dwóch miastach: w Bilbao (mecz z Hiszpanią) i w Dublinie (mecze ze Szwecją i ekipą z barażu). Na każdy z meczów polscy kibice mają zagwarantowane 10 tysięcy wejściówek.

Cena biletów jest zależna od miejsca rozgrywania meczu, a także od fazy turnieju. Na każde spotkanie obowiązują trzy kategorie cenowe. Na mecze grupowe i 1/16 finału wejściówki, w zależności od stadionu, kosztują 30 albo 50 euro w trzeciej kategorii, 75 albo 125 euro w drugiej kategorii i 125 albo 185 euro w pierwszej kategorii.

Tańsze bilety obowiązują jedynie na mecze w Baku, Bukareszcie i Budapeszcie. Droższe bilety obowiązują na mecz otwarcia w Rzymie i ćwierćfinały w Rzymie, Monachium i St. Petersburgu - w zależności od kategorii, 75, 145 lub 225 euro. Za bilety na ćwierćfinałowe spotkanie w Baku zapłacimy 30, 75 lub 125 euro.

Za obejrzenie półfinałowych meczów, które odbędą się w Londynie, trzeba już zapłacić 195, 345 lub 595 euro. Z kolei na finał, również w stolicy Anglii, bilety kosztują aż 295, 595 lub 945 euro.

Czytaj też:
-> Losowanie Euro 2020. Były reprezentant Polski ostrzega. "Kadra nie ma wypracowanego stylu"
-> Losowanie Euro 2020: Hiszpania i Szwecja rywalami Polski! Znamy skład grup turnieju finałowego

ZOBACZ WIDEO: Losowanie Euro 2020. Wyjście z grupy obowiązkiem Polaków. "Większość mówi, że awansujemy"


 

Czy zamierzasz wybrać się na jakiś mecz Euro 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • Tomasz Kazmierczak Zgłoś
  Kompletne bzdury..Bilety na euro 2020 były dostępne o wiele wcześniej,a na tej niby oficjalnej stronie uefa bilet 3 kategorii na mecz w Bilbao Polski z Hiszpanią kosztuje nie 50 euro tylko
  Czytaj całość
  184.....i na dzień dzisiejszy jest to najtańszy bilet.Mało tego jakiś człowiek z tej strony poinformował mnie,że bilety będą drożeć z dnia na dzień....

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL