Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Benik Afobe (w środku) PAP/EPA / SEAN DEMPSEY / Na zdjęciu: Benik Afobe (w środku)

Tragedia rodzinna Benika Afobe. Piłkarzowi zmarła córka

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Benik Afobe w specjalnym oświadczeniu poinformował, że w wyniku powikłań po ciężkiej infekcji zmarła jego dwuletnia córka. "Jesteśmy zdruzgotani i załamani" - napisał napastnik Bristol City. Piłkarza w trudnych chwilach wspiera całe środowisko.

"Jesteśmy z tobą i twoją rodziną w trudnych momentach. Modlimy się za was" - napisali na Twitterze przedstawiciele Stoke City. To były pracodawca napastnika, który jest teraz zawodnikiem Bristol City.

W niedzielę rano Benik Afobe wydał specjalne oświadczenie, w którym przekazał tragiczne informacje.

"Amora została zabrana do szpitala na leczenie po nieoczekiwanym rozwoju ciężkiej infekcji. Lekarze robili wszystko, co mogli, ale niestety komplikacje były bardzo poważne. Jesteśmy zdruzgotani i załamani" - napisał 26-letni zawodnik.

Afobe w trudnych chwilach może także liczyć na wsparcie kolegów. Na Twitterze wyrazy współczucia przekazał m.in. Jack Wilshere, który grał kiedyś z nim w Arsenal FC. "Żadne słowo nie uleczy teraz bólu w twoim sercu, ale wiedz, że jestem z tobą i rodziną w tych momentach" - napisał.

26-letni piłkarz w tym sezonie najprawdopodobniej już nie wybiegnie na boisko. To efekt ciężkiej kontuzji kolana, której nabawił się we wrześniu.

Zobacz także: Bundesliga. Robert Lewandowski o przerwanej serii: To musiało się kiedyś stać

Zobacz także: Bundesliga. Niemieckie media po zwycięstwie Bayernu. "Bezbramkowy Lewy"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL