Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze reprezentacji Polski Newspix / Mateusz Słodkowski / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

Euro 2020. Rusza sprzedaż wejściówek. Jak kupić bilety na mecze Polaków?

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Hiszpania, Szwecja i zwycięzca barażu będą rywalami Polski podczas fazy grupowej Euro 2020. Biało-Czerwoni zagrają w Bilbao i Dublinie, a od 4 grudnia ruszy sprzedaż wejściówek. Sprawdź jak, gdzie i za ile można je kupić.

4 grudnia o godz. 14.00 (czasu polskiego) ruszy otwarta sprzedaż biletów na Euro 2020. Aby ubiegać się o wejściówki należy najpierw zarejestrować się na stronie UEFA. Dla polskich kibiców przygotowanych zostało po 10 tysięcy miejsc na każdy mecz fazy grupowej.

Cena biletów zależy od miejsca rozgrywania meczu oraz fazy turnieju. Obowiązują trzy kategorie cenowe. Na mecze grupowe i 1/8 finału wejściówki kosztują 30 albo 50 euro w kategorii III, 75 lub 125 euro w II i 125 oraz 185 w kat. I.

Taniej będzie w Baku, Bukareszcie i Budapeszcie. Więcej za bilety przyjdzie zapłacić przy okazji meczu otwarcia, a także spotkań w fazie finałowej. Najdroższe będą wejściówki na finał, gdzie ceny to odpowiednio 295, 595 i 945 euro.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski zagra w grupie E. Dwa mecze odbędą się na stadionie w Dublinie, natomiast jeden (przeciwko Hiszpanii) w Bilbao.

Czytaj także:
Marek Wawrzynowski: Czy Polska może mieć więcej Lewandowskich (felieton)
Cristiano Ronaldo najlepszym piłkarzem Serie A. Zobacz jego niesamowite akcje

ZOBACZ WIDEO: Losowanie Euro 2020. Trudna grupa Polaków. "Sztabowi spadł kamień z serca, ale rywale są niewygodni"

Czy zamierzasz kupić bilet na Euro 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL