Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej Anna i Robert LewandowscyInstagram / annalewandowskahpba / Na zdjęciu od lewej Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska zaapelowała o pomoc dla chorego chłopca

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
- Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie - pisze Anna Lewandowska. W swoim wpisie na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego zapowiedziała akcję charytatywną dot. zbiórki pieniędzy na leczenie chorego chłopca, Patryka Radwańskiego.

W poniedziałek Anna Lewandowska towarzyszyła swojemu mężowi na gali Złotej Piłki w Paryżu. Kapitan reprezentacji Polski zajął ósme miejsce w plebiscycie na najlepszego piłkarza świata w 2019 roku.

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Nasze życie zazwyczaj jest intensywne ale to, co się działo ostatnio to totalny kosmos. Wczoraj gala w Paryżu, dziś już Monachium, a jeszcze kilka dni temu byliśmy w Polsce. W sumie tak wyglądał nasz ostatni rok.. Praca, praca i jeszcze raz..." - napisała we wtorek była karateczka na Instagramie.

Żona najlepszego polskiego piłkarza zapowiedziała, że jej rodzina zwalnia tempo w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zapowiedziała także akcję charytatywną mającą na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie chłopca chorującego na rdzeniowy zanik mięśni, Patryka Radwańskiego.

ZOBACZ WIDEO: Losowanie Euro 2020. Trudna grupa Polaków. "Sztabowi spadł kamień z serca, ale rywale są niewygodni"

Złota Piłka. Wiemy kto głosował na Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

"Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)... Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania...potrzeba dużej sumy na leczenie".

"To dla nas ważny i wyjątkowy czas. Jedna z okazji do dzielenia się dobrem, niesienia namiastki szczęścia innym, bardziej potrzebującym. Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew. Często nie wymaga żadnego wysiłku. Zazwyczaj, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy wystarczy dobre słowo lub miły gest. Życzę nam takich doświadczeń i to nie tylko 'od święta'" - zaapelowała.

Wszelkie informacje na temat chłopca i zbiórki pieniędzy przeczytasz w TYM MIEJSCU a także TUTAJ.

"Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko. Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć" - zaapelowała była mistrzyni świata w karate.

Wyświetl ten post na Instagramie.

There’s no place like home! Our life is usually intense but what has happened lately is on another level. Yesterday's gala in Paris, today we are in Munich, and just a few days ago we were in Poland.... Work, work and again work... Now its time to slow down a bit,and wait for ... Christmas! _______________________________ PRZECZYTAJ DO KOŃCA Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Nasze życie zazwyczaj jest intensywne ale to, co się działo ostatnio to totalny kosmos. Wczoraj gala w Paryżu, dziś już Monachium, a jeszcze kilka dni temu byliśmy w Polsce. W sumie tak wyglądał nasz ostatni rok.. Praca, praca i jeszcze raz... Ale cieszę się, że dzięki niej oboje możemy się spełniać. Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta! To dla nas ważny i wyjątkowy czas. Jedna z okazji do dzielenia się dobrem, niesienia namiastki szczęścia innym, bardziej potrzebującym. Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew. Często nie wymaga żadnego wysiłku. Zazwyczaj, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy wystarczy dobre słowo lub miły gest. Życzę nam takich doświadczeń i to nie tylko „od święta”. Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)... Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania...potrzeba dużej sumy na leczenie. Więcej informacji przeczytasz na https://www.siepomaga.pl/patrys @wyzwanie_patrysia Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć. #RAL #annalewandowska #robertlewandowski #wartopomagac

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Komentarze (9):

 • rykoszet Zgłoś
  Zarabiam 1700 funtów miesięcznie ,i co miesiąc wpłacam od 300 do 400 funtów na zrzutce i siepomaga ,wiec łatwo policzyć jaki procent ja oddaje .Gdybym miał te pieniądze co
  Czytaj całość
  Lewandowscy ,cala Polska by o mnie usłyszała i wstyd by było krezusom ich pokroju ,i tak niczego nie wezmą ze sobą po kostusze.
  • Dreamaway Zgłoś
   Ludzie poniżej komentujący - dno i tona mułu. Wy zawistne, nic nie znaczące osobniki. Po pierwsze to ludzie poprosili, żeby Anna Lewandowska to udostępniła, żeby uzyskać większy
   Czytaj całość
   rozgłos i promocję, a po drugie to wspaniałe , że się przyłącza do tej i wielu innych akcji. A po trzecie ultimo - nikomu nie ukradli i to, czy dadzą, i że mają pieniądze, to przez ciężką pracę i katorżnicze treningi, a nie dyskoteki w weekend , a potem w internecie - kuuuuurła deeeeej, tyle masz. Co za kraj !
   • Dawid Zyskowski Zgłoś
    Wszyscy którzy hejtują na Lewandowskich za to ile i jak zarabiają, nie dorobili się w życiu więcej niż minimalna krajowa i 500+
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL