Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Widzewa ŁódźMateriały prasowe / Marcin Bryja / Widzew Łódź / Na zdjęciu: kibice Widzewa Łódź

Żywa choinka na stadionie w Łodzi. Stworzyli ją kibice i piłkarze Widzewa

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W sobotni wieczór kilkaset osób uformowało na płycie głównej stadionu Widzewa Łódź wyjątkową czerwono-biało-czerwoną choinkę. W inicjatywie brali udział kibice i piłkarze II-ligowca.

To było pierwsze tego typu wydarzenie na stadionie Widzewa Łódź. Zgodnie z zapowiedziami klub przy współpracy z Miejską Areną Kultury i Sportu (MAKiS) i kibicami stworzył na murawie stadionu piękną czerwono-biało-czerwoną choinkę. Co ciekawe, uformowana została ona z kilkuset zgromadzonych na płycie boiska fanów, którzy otrzymali czerwone i białe flagi.

Kibice w całości wypełnili przygotowany wcześniej na murawie obrys świątecznego drzewka, a efekt ich pracy był imponujący. Uwieczniły go nie tylko obiektywy fotoreporterów, ale też dron współpracującej z klubem firmy Flight Level.

Wśród zgromadzonych wewnątrz stadionu byli nie tylko kibice, ale też piłkarze pierwszej drużyny i pracownicy klubu, którzy wspólnie odśpiewali przy tej okazji najpopularniejsze pieśni stadionowe, towarzyszące czerwono-biało-czerwonym podczas meczów Widzewa.

Mimo niesprzyjającej pogody, atmosfera spotkania wewnątrz stadionu była znakomita. Licznie zgromadzeni kibice nie tylko z entuzjazmem uczestniczyli w tworzeniu spektakularnej choinki, ale później również ustawiali się w długich kolejkach do zdjęć i autografów zawodników, wśród których byli między innymi Marcin Robak, Wojciech Pawłowski czy Bartłomiej Poczobut. Później wszyscy zgromadzeni przenieśli się na parking pod trybuną D stadionu, gdzie o 19:10 zaplanowano uroczyste włączenie iluminacji na specjalnie przygotowanej tam widzewskiej choince.

Zobacz także:
PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok kontaktowała się z Adamem Nawałką

Transfery. Może paść transferowy rekord Ekstraklasy. Legia chce fortuny za Radosława Majeckiego

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: córka Diego Maradony została modelką. Zdjęcia zachwycają


 

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL