Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Niezgoda WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Jarosław Niezgoda

Transfery. Legia gotowa sprzedać Niezgodę. W grę wchodzi duża suma

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Legia Warszawa jest gotowa sprzedać Jarosława Niezgodę podczas najbliższego okna transferowego. Wicemistrzowie Polski chcą sporo zarobić na swoim najlepszym napastniku. W grę wchodzi kwota aż pięciu milionów euro.

"Przegląd Sportowy" informuje, że przy Łazienkowskiej 3 dali zielone światło na sprzedaż Jarosława Niezgody. Polski napastnik już w trakcie zimowego okna transferowego może pożegnać się z Legią Warszawa.

Nie jest tajemnicą, że Niezgoda jest bardzo uważnie obserwowany przez zagranicznych skautów. Ostatnio w Warszawie oglądali go przedstawiciele m.in. Dinamo Moskwa.

Zobacz także: PKO Ekstraklasa. Ricardinho ma problemy z nerkami. Wisła Płock czeka na wyniki badań

Najczęściej w kontekście Niezgody pada właśnie kierunek rosyjski, choć jego nazwisko jest zapisane także w notesach skautów klubów z Włoch, Belgii i Niemiec. - Nie planujemy z Jarkiem niczego dalej niż z wyprzedzeniem. Żadnej opcji nie wykluczamy, wszystko zależy, czy Legia będzie chciała puścić Jarka już teraz - mówi Marek Citko (agent Niezgody), którego wypowiedź cytuje "Przegląd Sportowy".

W Legii mówią jasno: nie sprzedamy Niezgody za mniej niż pięć milionów euro. "Poniżej tej kwoty nie ma sensu go sprzedawać" - twierdzą przy Łazienkowskiej 3.

Niezgoda znakomicie prezentuje się w obecnym sezonie. Polski napastnik strzelił 11 bramek w rozgrywkach PKO Ekstraklasy.

Zobacz także: Euro 2020. Opalenica - tu zamieszka reprezentacja Polski. Sprawdziliśmy, w jakich warunkach

ZOBACZ WIDEO: Losowanie Euro 2020. Kto trafi z barażu do grupy z Polską? "Będziemy faworytem niezależnie od przeciwnika"

Czy Jarosław Niezgoda już zima opuści Legię Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL