Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkiWP SportoweFakty / Alex Burstow / Na zdjęciu: piłki

Piłka nożna. Trzech hiszpańskich graczy skazanych za gwałt na 15-latce. Czeka ich więzienie

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Trzech hiszpańskich piłkarzy trzecioligowej drużyny Arandina zostało skazanych na 38 lat więzienia. Zostali uznani za winnych zgwałcenia 15-latki w 2017 roku.

15-latka twierdziła, że została zgwałcona przez trójkę piłkarzy po tym, jak została zaproszona do ich mieszkania. Ofiara tłumaczyła, że została zmuszona do rozebrania się i wykonywania czynności seksualnych.

Według informacji przekazanych przez portal rt.com Raul Calvo, Carlos Cuadrado i Victor Rodriguez nie przyznawali się do winy.

Proces odbywał się za zamkniętymi drzwiami. Miało to uniemożliwiść kontakt oskarżonych z ofiarą i jej rodziną. Ostatecznie sędziowie orzekli, że piłkarze wiedzieli, iż dziewczyna jest nieletnia.

Cała trójka została skazana na 38 lat więzienia. Kiedy sprawa wyszła na jaw zostali także wyrzuceni z klubu w trybie natychmiastowym. Piłkarze zamierzają odwołać się od wyroku.

Czytaj także:
Niepewni i nieobecni 19. kolejki PKO Ekstraklasy
Michał Karbownik. Kiedy pięć milionów to za mało

ZOBACZ WIDEO: Cristiano Ronaldo ma tam swój pokój, Lewandowski będzie kolejny? Byliśmy w ośrodku, w którym Polacy będą przygotowywać się do Euro 2020

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL